Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikorra tervezitek a kistesot?

Mikorra tervezitek a kistesot?

Figyelt kérdés

Mennyi idot szeretnetek a gyerekek kozott?

Mennyi idot terveztetek es mennyi lett belole?

En 2 evet terveztem, januarban lesz 2.5 eves az elso, 2. meg sehol, mert igy hozta az elet. De most ugy nez ki, marciustol probalkozhatunk, ha rogton osszejon (mint az elso), akkor 3 ev, 4 honap lenne kozottuk. De mar nem banom, hogy nem 2 ev lett kozottuk, szerintem megorultem volna 2 kicsivel.

Ha marciustol kezdjuk a probalkozast, mikor kezdjem el szedni a terhes vitamint? (1. terhessegemmel par hetesen kezdtem el, de most el akarom kezdeni hamarabb. Az inyem majdnem teljesen rament, nem kene tovabb romolnia, es arra gyanakszom, hogy talan azert, mert nem idoben kezdtem el a vitaminokat, vagy mit tehetnek az inyem megmentese erdekeben?)


2012. nov. 15. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy éves a fiunk, és nekünk az lenne az jó, ha 4 körül lenne, mire megszületik a tesó!
2012. nov. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ínyedre használj meridol, vagy parodontax fogkrémet, mindkettő nagyon jó.


Én azt mondtam, 2-3 év legyen. Aztán amikor 1 éves volt a fiam, és rájöttem, hogy el kellene lassan kezdeni dolgozni a tesón, akkor egyből mondtam, hogy még nincs itt az ideje. Inkább visszamentem dolgozni, kicsit feltöltődni, mielőtt belevágunk. MOndjuk sokat nem váratott magára, mert 8 nap különbséggel majdnem sikerült a 3 év korkülönbség:)

Terhesvitamint akkor kezdj el szedni, amikor elkezdtek próbálkozni, akkor elég lesz.

2012. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia nekünk 2.5 lányunk én majd ha suliba megy akkor szeretnék tesot :)
2012. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
10 hós a kisfiunk, ha 4-5 éves lesz, akkor jöhet a tesó, előbb tuti nem, mert megőrülnék két kicsitől.
2012. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mi 3-5 évet tervezünk, most 1 éves múlt a lányunk.


Vitamint akkor kezdtem el szedni amikor + lett a tesztem.

2012. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi két évet terveztünk és 2 év 3 hónap lett, szóval sikerült! Két kisfiam van, a pici most lesz 4 hónapos. Eddig egész jól bírom, rosszabbra számítottam, persze ehhez hozzátartozik, hogy jó baba a kicsi. A nagy meg éppen a dackorszakát éli, vele nem könnyű.

A vitamint akkor kezd el szedni, ha elkezdtek próbálkozni. Én minden másnap szedtem, amikor kiderült, hogy sikerült, onnantól szedtem minden nap.

2012. nov. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fiam augusztusban töltötte be a 3 évet.Szeretnénk neki tesót de még csak két hónapja kezdtem el dolgozni,egy kicsit rendbe kellene jönni anyagilag,aztán szerintem jövőre belevághatunk legalábbis remélem! előbb nem szerettem volna semmiképp mert nagyon dacos a fiam nehezen lehet vele bírni,kettővel biztos megőrültem volna!

A fiam 13 hónapos koráig cicizett,nekem akkor mentek tönkre a fogaim,nagyon megkoptak! :( Akkor kezdtem el szedni a terhesvitamint amikor pozitív lett a teszt,aztán szülés után még szedtem hetente kb 3 szor de úgy látszik nem volt elég.Ha tervezzük a tesót biztos okosabb leszek és elkezdem hamarabb szedni a vitamint!

2012. nov. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!