Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikorra tervezitek a kistesót?...

Mikorra tervezitek a kistesót? Nekem most 14 hós a lányom, de úgy tűnik, vissza kell mennem dolgozni.

Figyelt kérdés
2012. jan. 30. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi kevés korkülömbséget akartunk mert nem akartam hogy egy önálló 5 éves mellé szülessen a kisbaba akivel kezdhetem elöröl a nehéz napokat.

Ès hogy minél elöbb dolgozhassak. vagy is itthon vagyok 3 évet kb egyben és már szabad is vagyok, dolgozhatok pár órát legalább naponta. Valószínü föállásba soha nem megyek vissza.

nálunk ahol élek csak 1 évet jár "gyes" és a másodiknál az sem fog már, így mindenképpen jobb ha egyben letudjuk és utánna már dolgozhatok.

2012. jan. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi legalább 3 évet fogunk várni a tesóval! Bár nem lenne muszáj,de valamennyi időre visszamegyek dolgozni.
2012. jan. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi most tervezzük a tesót,a fiam 4,5 éves!

Bennünk most érett meg a dolog,a kisfiam szempontjából is így tartom jónak. :-)

2012. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem két éves a fiam, egy éve várunk a tesóra. Én úgy érzem, hogy most lenne ideális, hogy 2,5-3 év legyen köztük. Mindenkinél más és más.Van ahol a 4-5 év sem sok, jól el játszanak együtt a gyerekek.A szülő szempontjából meg jobb ha a nagy már egy kicsit önálló.
2012. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi legalább 3 évet szerettünk volna a gyerekek között,hogy kellő mértékben ki tudjam élvezni a babázást. Mivel a fiam több mint 2 évig szopizott, így átbeszéltük a dolgokat. Anyagi és egészségügyi okok (a férjem aggódott, hogy nagyon kimerült a szervezetem) 1 évre visszamentem dolgozni. Most úgy néz ki jön a tesó, 5 hetes terhes vagyok kb. :-) Így a fiam 4. szülinapja utáni hónapban érkezik. Így utólag nem bánom, hogy vártunk, mert egy éve még sokat k
2012. jan. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Véletlenül elküldtem :-/

Szóval egy éve még sokat kellett ölbe venni, akkor kezdte a bölcsen, ami nagyon megviselte, szerintem egy tesó akkor még inkàbb megrémítette volna és nekem is nehezebb lett volna.

2012. jan. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bölcsen=bölcsit
2012. jan. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, mi is valahogy így vagyunk vele, most 15 hónapos a lányom és vissza kell mennem dolgozni. Anyagilag is és még nem is vagyok felkészülve egy újabb terhességre. És még ő is nagyon pici.
2012. jan. 31. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!