Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék egy kistesót a fiam...

Szeretnék egy kistesót a fiam mellé, lehet hogy a kövérségem miatt nem esem teherbe? Már 4 hónapja próbálkozunk, de semmi.

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 18:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

4 hónap próbálkozás még semmi.

1 év után lehet izgulni mi lehet a baj.

2012. jan. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

én vékony vagyok, s másfél éve nem sikerül a baba (nem csontsovány!). túlsúlyos (de nagyon) ismerősöm most szült.

tutira nem a kövérség az oka. de 4 hónap még semmi!

2012. jan. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
tudom hogy nem sok idő de lehet hogy először fogyóznom kéne és utána próblkozni? 8 éve a kisfiam előtt nem voltam ilyen kövér. azóta legalább 10 kilót szedtem fel. 35 éves leszek és igy a kettő tényező már lehet hogy sok a termékenységemnek
2012. jan. 24. 18:53
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire vagy kövér, de én 110 kilóval estem teherbe. Igaz nem 4 hónap után, hanem hosszabb idő kellett. Hacsak nem vagy még ennél is kövérebb, akkor nem hiszem, hogy ez az ok.
2012. jan. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
90 kiló vagyok a 160 centimhez ez nagyon sok. az első terhességem előtt 80 körül voltam. Köszi a válaszokat mindenkinek
2012. jan. 24. 19:11
 6/15 anonim ***** válasza:

Nekem akkor nem jött össze a baba, amikor 60 kiló voltam, sem amikor 65. Aztán egy kezelés miatt feljött egy nagy halom, lementem 78-ra, és akkor összejött...

Én is 160 cm vagyok.

Fogyni nem ártana, magad érdekében (és én is szándékozom visszamenni a 65-re, nekem akkor tetszett leginkább az élet), de nem hinném, hogy ez a fő akadály.

Egyébklnt 4 hónap az semmi teherbeesés-ügyben.

2012. jan. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
a kövérség akkor lehet probléma teherbeesés szempontjából, ha hormonális oka van. ha nem a hormonok okozzák (pl. pajzsmirigy), akkor kicsi rá az esély, hogy befolyásolja.
2012. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi köze van a kövérségnek ehhez,de jót biztos nem tesz. Én is az a fajta vagyok sajnos aki egy pohár víztől is hízik. Próbálkoztam már mindennel sikertelenül!

170cm vagyok és a lányommal 92kg-mal lettem terhes,a kisfiammal 98kg-mal. Mind a 2x rögtön elsőre sikerült,úgy hogy az első gyereknél 30éves voltam,a másodiknál 34.

2012. jan. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát a túlsúlynak lehetnek hormonális okai, viszont maga a túlsúly is okozhat hormonális problémát. Tehát igen, lehet ez az oka, bár tény, hogy nem minden túlsúlyos nőnél okoz ilyen gondot, ez nagyban függ egyéni sajátosságoktól.
2012. jan. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Lehet oka!

Fogyózni egy kicsit esetleg nem tudnál?

2012. jan. 25. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!