Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hanyadik hónapban jött össze...

Hanyadik hónapban jött össze a babátok? Mit csináltatok másképpen? (mi 4. hónapja próbálkozunk. )

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 09:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekünk a 4. hónapban jött össze. Addig mindenhogy próbálkoztunk. De pont abban a hónapban nem foglalkoztunk a dologgal (más problémák miatt). Csak 1x voltunk együtt abban a hónapban. :)
2012. jan. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

2. próbálkozásra, nem csináltunk semmit sem másképp.

Én nem méregettem semmi hőt, meg ovut meg etc..

Elengedtük magunkat, nem görcsöltünk.

Én előtte 1 hónappal kezdtem terhesvitamint szedni. Lehet, hogy az is közrejátszott, bár nem hinném, hogy 100%-ig amiatt sikerült olyan hamar.

2012. jan. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
1,5 évig próbálkoztunk.Mikor összejött, akkor már eljutottam arra a pontra, hogy nem érdekel...nem figyeltem a peteérésem, igyekeztem nem számolgatni, szóval nem csináltam semmit...persze mikor nem jött meg egyből örültem, de csak magamban.
2012. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Az első 1 év,akkor voltam 20 éves.A második egyből,a harmadik 3-4 hónap,a negyedik 5 hónap után.

Az orvosnál is csak 1 év sikertelen teherbeesés után foglalkoznal vele.

Én a negyediknél gyertyapozicióba feküdtam mindig.De engem is bántott,hogy mi az oka,hogy nem jön össze.De ma már 2 éves ördögfióka.

2012. jan. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Az első kislányunk az első próbálkozós hónapban összejött. A második babánk már 6 hónapja nem, nem mérem a hőmet stb., de ovulációs tesztet lehet veszek. Az is lehet, hogy nem jókor voltatok együtt, mert szerintem nálunk az a gond, meg én nagyon rágörcsöltem, amit nem szabad.
2012. jan. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

15.hónapban sikerült.abban a ciklusban középidőben 2x gyertyáztam.elötte nem csináltam semmit.ja és pont akkor határoztuk el,hogy mind2en elmegyünk kivizsgálásra.akkor már terhes voltam,csak még nem tudtam.

most megint próbálkozunk.ez a 2.hónap.megint gyertyázok.

2012. jan. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Az ötödik hónapban. Addig szinte csak középidőben voltunk együtt. Abban a hónapban a ciklusom végén egy unalmas délelőttön összebújtunk, de utána felálltam tettem a dolgom, nem foglalkoztam semmivel. Így fogant meg a ciklusom 24. napján a fiam az elvárt középidő helyett.
2012. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Gyogyi abbahagyása után a 2. próbálkozós hónapban... az elsőben valószínű nem volt peteérésem...most 5hetes vagyok :)
2012. jan. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

5. hónapban sikerült.

Annyit csináltam másképp hogy egyáltalán nem gondoltam arra hogy vajon sikerült-e?

6 heteske

2012. jan. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekünk a 7.hónapban sikerült,amikor már belefáradtunk a számolgatásba stb.Nem görcsöltünk rá!!!:)

10hkm

2012. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!