Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hanyadik hónapban jött össze...

Hanyadik hónapban jött össze a babátok? Mit csináltatok másképpen? (mi 4. hónapja próbálkozunk. )

Figyelt kérdés
2012. jan. 4. 09:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39 hónapon át próbálkoztunk.
2012. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Első 3. hónapban, második azonnal, harmadik 7. hónapban

5 hkm

2012. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Mindkettő a 3. hónapban. :-) Nem csináltunk semmit sehogy, csak élveztük az együttléteket. Elsőnél azért nem stresszeltünk rá, mert még éppencsak összejöttünk (2,5 hónappal a megismerkedésünk után lettem terhes), a másodiknál pedig azért, mert már ott az első, így ha nem sikerül, akkor is van már egy fiókánk, aki kitölti a napjainkat. De úgy néz ki, hogy érkezik a 2., mert 28-án lett volna esedékes a mensi, de azóta sem jött meg, és van 2 pozitív tesztem. Meglátjuk. :-)

Össze fog jönni nektek is, ne aggódj!

2012. jan. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Jó olvasni a történeteket! Reményt ad. Köszönöm.
2012. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerek a harmadik próbálkozásra, második becsúszott egy éles lövésből, most a harmadik első próbálkozásra sikerült.
2012. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14-es válaszoló! Sikerülni fog! Épp egy másik kérdésben olvastam most, hogy antibiotikum megkezdése előtt tesztelt egyet a leendő anyuka, menstruáció esedékes napja előtti napon, biztos ami bizos alapon. Pozitív! És: 3 éve próbálkoznak, pihenő hónapot tartottak két inszem után. Erre tessék, saját erőből összejött, amikor nem is számítottak rá! Ezek az igazi pozitív történetek, olyan jó! :-)))
2012. jan. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2012. jan. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

3. hó, előtte gyertya, vitamin, számolás, ovuteszt minden.

aztán elegem lett, letojtam az egészet és összejött.

nem szabad rágörcsölni (könnyű mondani)

2012. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!