Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem sikerül megint?...

Miért nem sikerül megint? Második babával probálkozunk.

Figyelt kérdés
Az első 3 évre jött már az orvosok azt mondták ilyen petesejtel nem lehet gyerekem és rá 1 hónapra megfogant most 21 hónapos.Auguszetus óta próbálkozunk és semmi nagyon félek hogy megint ezt kell végig csinálnom,27re nem várom olyan jó lenne ha sikerülne.Szoptatni csak 1 hónapot szoptattam és csak ovszerrel védekeztünk nem akartam a szervezetem fogamzásgátlóval mérgezni ugyhogy még azt sem mondthatom hogy emiatt nem jön.A ciklusom rendszeres.Nem akarok orvoshoz menni azért hogy már megint nem jön össze.Véleményetek!?
2011. dec. 19. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:

5 hónap még nem olyan sok..

Szerintem ne izgulj sikerülni fog csak ne görcsölj rá.

2011. dec. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem se görcsölj rá, lehet az a probléma. Látod az első is akkor fogant meg, mikor már közölték, hogy nem lehet gyereked, így gondolom akkor már "feladtad". Most még nem telt el olyan sok idő, és az orvosok véleményével ellentétben mégiscsak sikerült, úgyhogy előbb utóbb ott lesz a 2. gyerkőc is, csak kicsit lazulj el, és ne akard ennyire görcsösen, mert az semmit nem segít.
2011. dec. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is nagyon izgulsz, és érthető is.

Az én véleményem az, hogy ne gondolj rá, hanem valami másra. Nagyon sokan írták már ide, hogy akkor jött össze, amikor mással voltak elfoglalva, mert mondjuk sok volt a munkájuk, vagy akkor, amikor már feladták, hogy valaha is lesz.

A karácsony most egész jól jön, készülj most inkább erre, mi lesz a menü, süss sok süteményt, és ha megjönne, akkor majd következő hónapban sikerül. Nem feltétlenül Veled van a 'baj', hanem az is lehet, hogy a baba akar várni még azzal, hogy megszülessen.

2011. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen nagyon aranyosak vagyok és be kell látnom hogy igazatok van pedig ugy érezetm hogy nem görcsölök rajta de hát ti is igy gondoljátok!Köszönöm és megpróbálok nem rá görcsölni!!!!
2011. dec. 19. 12:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is az első gyermekünk több mint 1 év után sikerült, mikor a doki rossz diagnózist állított fel, és közölte nem lehet gyerekünk, a következő hónapban terhes lettem. De a tesó immár 16 hónapja nem akar összejönni:( Nagyon drukkolok neked,hogy sikerüljön a tesó!!
2011. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első gyerekem 1,5 év próbálkozás után fogant, a második meg szoptatás mellett amikor a pici 8 hónapos volt és nem is menstruáltam. Az emberi szervezet kiszámíthatatlan. Úgysem rajtatok múlik ez a dolog. Kicsit legél még türelemmel!
2011. dec. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Képzeljétek tegnap csináltam tesztet és erős pozitív lett!!!!Elsem hiszem hogy sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. dec. 29. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!