Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Néha ugy érzem, jobb volt,...

Néha ugy érzem, jobb volt, míg csak tejet kapott a kicsi. Hogy viselitek a rokoni túlbuzgoságot?

Figyelt kérdés
Aztán rájottem, ugyanígy éreztem a fiammal is. Köri ma épp a saját fagyiját tolta a 7 hos lányom szájához. Fiamnál anno ugy nyilatkoztak, h nem baj, nem mondjuk meg anyjának....most kezdodik ujra, még nem vagyok rá felkészulve. Tudom, hogy nem tart mindenki hozzátáplálási táblázatot (én is kb kovetem csak). Tudom, hogy egy-egy alkalom még nem a világ. De mikor valamirol tudják ,hogy NEM tartjuk helyesnek, miért kell csakazértis???:)
2013. jún. 29. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Azért csinálják, mert nincs következménye. Nálunk az étkezés kardinális kérdés, nagyon keményen kikötöttük, mit lehet és mit nem, és nagyon megnézhetné magát az a rokon, aki ehhez nem tartja magát (betegség miatt is fontos odafigyelnünk). Az meg, hogy a szülei előtt titkolózásra bíztatják nekem még érzékenyebb pont, mint a tiltott kaja. Légy határozottabb ebben a kérdésben és ne mosolyogj rajta, hanem neveld a rokonokat is úgy, ahogy a gyereket! Szemtől-szemben, határozottan!
2013. jún. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Dehogy mosolygok, csak már kikiabáltam magam, mikor hazajottunk, probálok higgadt lenni, elore tartok tole, mi lesz még. Mikor kezdtuk a hozzátáplálást, elég érzékenyen reagált a bore, pirosodott, kiszáradt, ezt mondtam mindenkinek, hogy sokáig még azt kapja, amit én adok neki. Hiába. Nekem az is alap, hogy a gyereknek saját kaja, saját kanál stb, errol is tudnék mesélni. Nem mondjuk el anyának eset volt tobbszor, mindig rájottem, hogy valami volt.
2013. jún. 29. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 7 hónapos, és éppen ma fogalmazódott meg bennem, hogy anyukámon és a férjemen kívül senkire sem hagynám a babát, mert csak bennük bízom, hogy nem csinálnak vele hülyeséget. Én sem értem, hogy miért nem lehet tiszteletben tartani, hogy mit nem szabad még ennie.
2013. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
teljesen igazad van kérdező. Én nyomatékosan megkérném rá hogy többet ne tegye vagy ha valamit adni akar kérdezze meg. Eleve ezt igy illik.
2013. jún. 29. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!