Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a feszültség...

Mit lehet tenni a feszültség ellen? Lehet depresszió?

Figyelt kérdés
Két hónapos a pici lányom, nagyon szeretem imádom, viszont néha úgy érzem nem tudom ezt a szeretetet kimutatni, féltem mindentől, ami valószínű azért van mert nagyon nehéz volt terhességem, de most, hogy már megszületett és egészséges gyönyörű baba örülnöm kellene, mégsem tudok semminek örülni, folyton feszült vagyok, és a körülöttem lévő családtakogat is folyton lehurrogom, semmi se jó amit csinálnak. Mit lehet ilyenkor tenni, félek, hogy ez depresszió.
2009. okt. 15. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A magnézium állítólag jó ilyesmire.

Próbálj meg néha kikapcsolódni -a baba nélkül. Ellazulni egy illatos fürdőben, lazítani, magadra is figyelni. Eleget pihenni. A Pároddal romantikus perceket eltölteni. Feltöltődni.

2009. okt. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hinném,hogy depresszió,nálam is ez volt/van és nekem a Hova nevű feszültségoldó vált be.Jó,mert csak természetes összetevőket,gyógynövényeket tartalmaz,nem lehet rászokni és a babára sem káros(ha szoptatsz).
2009. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!