Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vashiány, front vagy gyermekág...

Vashiány, front vagy gyermekágyi depresszió?

Figyelt kérdés
Kettő- és tizenöt hónaposak a gyerekeim. Pár napja állandóan fáradt vagyok, nem segít a pihenés sem, semmihez nincs kedvem, sem energiám, sem türelmem. Ha már arra gondolok, hogy össze kell pakolni a gyerekeket és elmenni a boltba, sírni tudok. Szó szerint, nem képletesen. Mit lehet tenni, hogy több energiám legyen?
2011. júl. 12. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Hát én pont szülés után éreztem a gyengeséget, fáradtságot, össze akartam esni, szédültem és később rosszabb lett, mindennapi fejfájás is társult ezekhez még. Voltam vérvételen, vizsgálatokon, semmi. Aztán elmentem pszichiáterhez. Na, az segített. Antidepit szedek 9 hónapja. Babám 14 hónapos.
2011. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez az őrült hőség az oka, de legalább is közrejátszik az tuti. Ilyenkor az emberek fáradékonyabbak, nyűgösek, hisztisek, türelmetlenek stb. Végy egy hideg zuhanyt, hidd el jól fog esni. Fel a fejjel és kitartás!
2011. júl. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindkettőtöknek! Nálunk nincs hőség, 25 fok körül van. Ittam egy pohár bort, na attól jobban lettem. :)
2011. júl. 12. 17:30
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, az is sokat segít! Néha kötelező:))

első

2011. júl. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kimerült vagy + a hormonok. Nekem majd 1,5 évvel a szülés után is a mensi előtt iszonyat hangulatingadozásom van. Útálom magam azokon a napokon. Remélem azért még a régi leszek valamikor. De a meleg és a frontok is rátesznek egy lapáttal tuti.

Kitartás! Azért belevaló csaj lehetsz, egy kicsivel és egy picivel! :D

2011. júl. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!