Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósom feljelentett gyerekbán...

Anyósom feljelentett gyerekbántalmazás miatt. Ilyenkor mi történik? Fognak vele foglalkozni?

Figyelt kérdés

Leesett a lépcsőn, természetesen azonnal kórházba mentem vele. Nem lett komolyabb baja, csak egy púp a fején meg egy horzsolás a kezén. Megvannak az orvosi papírok, röntgen stb.


Ez elég, ugye? Úgy tudom, ha a kórházban azt gyanítják hogy bántalmazták a gyereket, akkor hivatalból értesítik a rendőrséget. Ugye így van? Ha ez nem történt meg, azzal tudom bizonyítani hogy nem én bántottam?


2013. jún. 6. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Sztem tudod, de ki fogják vizsgálni az ügyet az tuti. A párod mit szol hozzá?? Egyátalán egy ilyen rosszindulatu nővel miét tartjátok a kapcsolatot??
2013. jún. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Férjem külföldön, még nem tudja. Pénteken jön haza akkor mondom majd el neki.


Összefutottunk a piacon, akkor látta meg a gyerek fején a púpot. Iszik és cigizik, ezért megmondtam hogy csak akkor láthatja ha ő jön hozzánk és józan. Ezért haragszik ránk. De ezt nem néztem ki belőle :-(


Ezelőtt még sosem voltunk kórházban, védőnő rendszeresen jön, mi is megyünk rendszeresen.

2013. jún. 6. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
33%

Ha feljelentést történt, akkor biztosan tovább viszik. De az orvosok döntik el, hogy bántalmazás avagy baleset.


H az anyósod ilyen, beszélni kéne vele a férjednek. Ha ez sem segít, akkor felesleges szítani a tüzet, kerüljétek egymást.

De a gyereket a nagitól elszakítani, nem a legjobb:/

24hkm

2013. jún. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis anyósod van, Te szegény. Azért ez már nagyon durva. Ki fogják vizsgálni az ügyet, de nem hülyék az ott dolgozók, felismerik, ha gyermekbántalmazásról van szó és azt is, ha nem.
2013. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvosok egyből kiszűrik,hogy baleset vagy bántalmazás, nem kell félned.
2013. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb az anyóst kéne kivizsgálni... Szondával.
2013. jún. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Foglalkoznak majd vele, mert hivatalosan kötelesek ezt megtenni.

Egy szakember úgyis látja, hogy az baleset volt, vagy bántalmazzák a gyereket. A gyermekorvos, védőnő úgyis benneteket fog igazolni, hogy nem vered a gyereket.

Volt, már hogy az én fiam is úgy nézett ki, mint akit agyba-főbe vernek, semmi más nem történt, csak zúgott egy nagyot a motorral. A kisgyerekek esnek-kelnek, normális, ha kicsit "romosak".

(Csak zárójelben jegyezném meg, a bántalmazók nem rohannak a kórházba...)

Ostoba egy némber az anyósod, te szegény! Innentől kezdve, nem hogy felügyelettel, egyáltalán nem engedném a közelünkbe!

2013. jún. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Ha tényleg lesett és nem te bántottad, akkor ahogy a többiek írták, a doki egyből látni fogja.

Amikor járni kezdett a lányom, rengeteg esett, a kis feje tele volt púpokkal, zöld folt volt a homlokán. Borzasztó volt. Jött a védőnő, és nézte/vizsgálgatta a gyereket, én meg csak mondtam, hogy nem mi verjük, csak esik-kel. A védőnőnk megnyugtatott, hogy egy szakember egyből látja, hogy ezt a gyereket nem verik. Megnyugodtam, hogy nem jelentenek fel :-)

Ha kimennek hozzád kivizsgálni az ügyet, ne félj, meséld el azt is, hogy kitiltottad az anyóst és hogy miért tetted ezt. Hangsúlyozd, hogy félted a kicsit tőle.

2013. júl. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!