Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sírtatok már a gyereketek miatt?

Sírtatok már a gyereketek miatt?

Figyelt kérdés
Nem azért mert mondjuk nem tudtatok aludni és fáradtak voltatok, hanem azért amit csinált.

2013. máj. 24. 14:49
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát nem teljesen erről szól, csak eszembe jutott róla sokminden, az "érzés".
2013. máj. 24. 15:07
 12/17 A kérdező kommentje:
2013. máj. 24. 15:08
 13/17 anonim ***** válasza:

az enyém 3 éves,a kicsi 6 hónapos.

még szerencse hogy a pici olyan jó baba,különben már megőrültem volna ,mert a lányom 2 gyerekkel is kitesz.

csak szeptembertől megy oviba,alapból jó gyerek ő nagyon aranyos,okos kislány,csak hát kéne neki gyerektársaság az meg nem nagyon van,és szegény nem tud magával sokszor mit kezdeni,pláne panelban.azért a játszótér sem olyan már.

..

2013. máj. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

egyébként a kérdésre válaszolva

azért nem sírok ha mondjuk kiborít egy pohár kakaót és tiszta maszatos lesz a konyhakő meg a terítő stb..


de attól már sírok ha látom hogy beteg,vagy fáj valami neki és ő is sír..

2013. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 gabszem ***** válasza:
hát én éjszaka szoktam néha amikor hetek óta minden éjszaka órákat állok az ágya mellett ,mert nem akar visszaaludni...
2013. máj. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Igen a legidösebb fiam szokott nagyon felhuzni+férjem is rátesz még .
2013. máj. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Igen, mert már annyira kimerültem és olyan tehetetlenség érzésem volt, hogy semmi mással nem tudtam levezetni a feszültséget, inkább jól kisírtam magam :)

Olyan bosszantó, hogy 1000x mondok el valamit türelmesen, de határozottan és semmi hatása. Megütni nem szeretném, ha elveszem tőle azt a valamit, akkor sokáig tartó hisztit csap és amikor amúgy is rossz passzban vagyok, nem látok más lehetőséget, mint a bőgés :)

Mondjuk már elég rég volt rá példa, de nem kizárt, hogy mostanában is elő fog fordulni, mert a 3,5 éves kicsi újabb dackorszakhoz ért és valami borzasztó, amit művel velünk...

2013. máj. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!