Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sírtatok már a gyereketek miatt?

Sírtatok már a gyereketek miatt?

Figyelt kérdés
Nem azért mert mondjuk nem tudtatok aludni és fáradtak voltatok, hanem azért amit csinált.

2013. máj. 24. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
persze. Én is emberből vagyok, nem gépből.
2013. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Én csak most az ovis anyáknapján. No de örömömben :) édes volt nagyon! De mi a gond? Te miért sírtál?
2013. máj. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ez most a dacos kérdésből kiindulva? :D
2013. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Sírtam örömömben(meghatódottságomban),és bánatomban is miattuk(pl megharapott nagyon,vagy épp nagyon érzékeny voltam és rosszul esett a viselkedése)

Szerintem ez normális dolog időnként.

2013. máj. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
épp most egy fél órája....néha kikészít mindkettő....
2013. máj. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
32%
Nálam ez azt hiszem szorosan összefügg. Ha rosszat csinál, akkor bukok ki, ha fáradt vagyok, amúgy lesz..rom: gyerek!
2013. máj. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
épp ma sírtam kb 2 órája annyira felhúztak, nagyon pocsékúl éreztem magam az idegösszeomlás szélén álltam kb...
2013. máj. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen. Eszembe jutott, mennyire ki voltam készülve, amikor a lányom 5 éves ovis volt. Iszonyat cirkuszokat vágott le az oviban, volt olyan, hogy a földön feküdt, és ordított, zokogott egyszerre...Konkrétan féltem már érte menni, hogy megint mi történt. Az én nagyon okos és kedves lányom még az óvónőket is megríkatta, annyira kezelhetetlen volt. Elvittem pszichológushoz, többhöz is, mert senki nem talált semmit. Na akkor nagyon sokat sírtam, bármit tettem, hatástalan volt. Ennek már több éve, de ahogy olvastam a kérdést, teljesen felkavartak az emlékek. Annyira féltem, hogy utálni fogják a viselkedése miatt, és elkönyvelik rossznak...
2013. máj. 24. 14:58
 9/17 A kérdező kommentje:
Ja és persze örömömben is igen!:) Csodás gyerekeim vannak, csak néha kiborítanak.
2013. máj. 24. 15:01
 10/17 anonim ***** válasza:
melyik kérdésről van szó??
2013. máj. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!