Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, kismamák mit főztök...

Anyukák, kismamák mit főztök a hosszú hétvégén?

Figyelt kérdés
2013. máj. 18. 09:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Zöldborsófőzelék fasírttal, Carbonara spagetti, és egy nap bundáskenyér salátával. Mindenkinek a kedvencére jut egy nap :) Te?
2013. máj. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én még nem tudom.Most írom a bevásárló listát,ötleteket gyűjtök.:)
2013. máj. 18. 09:12
 3/9 gabszem ***** válasza:
100%
tojásosnokedli fejessalátával, karalábéfőzelék májgombóccal, fasírt sültkrumplival. Vasárnap meg nagymama főz majd valamit. (asszem töltöttpaprikát) meg lesz bográcsozás is (Lebbencs)
2013. máj. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tegnapról van rántott csirke, petrezselymes pirított krumplival és ubisalival, az lesz ma is.

holnap cigánypecsenyét főzök, lehet borsólevest is, szintén 2 napra. hétfőn csavarogni fogunk, be se teszem a lábam a konyhába :)

2013. máj. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
spárgakrém levest főztem,lesz még töltött paprika,szezámmagos csirkemell petrezselymes burival,pogácsa
2013. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ma takarítok, apósoméknál lesznek a gyerekek+férjem, ha nem lenne dolgom, akkor vagy lasange vagy gombapöri, holnap családi ebéd, hétfőn pedig vargabéles lesz.
2013. máj. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Húslevest csirkeaprólékkal, csirkepörkölt, csigatészta, zöldfűszeres csirkecomb, pulykaszárny-leves, tört burgonya, krokett, rántott hús. Ezeket terveztem be, csak még össze kell kombinálnom, hogy mit mivel:)
2013. máj. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szombat rendelős nap. Pizza gondolom. :)


Vasárnap májgombóc leves - húsos töltött padlizsán - házi krémes


Hétfő paradicsomleves (a gyerekek imádják) - brassó aprópecsenye - rétes (meggyes-mákos, krumplis, káposztás)

2013. máj. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Közben én is kitaláltam ám..:D

Ma lasagne volt.

Holnap húsleves lesz,fasírozott,sült csirke és krumpli püré.Pogácsa.:)

2013. máj. 19. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!