Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32-hetes vagyok a babám...

32-hetes vagyok a babám kb-2-kg és nem olyan hosszú azt nem tudom, hogy mennyi de nem nagy. Ugye nem nagy baj? Hasonló cipöben járo kismamák?

Figyelt kérdés
A dokinő azt mondta,hogy nem gáz.amuny minden stimmel az adatal.mondtam neki,hogy most az utobbi időben sokaz stresszelek és tanulok+járok gyakorlatra ezért néha elszivok párszál cigit.erre ő megnézett és azt mondta,hogy nagyon jó a méhlepény a pici szive és a magzat viz is jó csak szegényke nem nagyon hosszú kb olyan 27-28-hetesnek felel meg.de nem bisztos,hogy a cigi miatt hanem én terhességi cukorbeteg vagyok és ez is közre játszhat ezt a dokinő mondta
2009. ápr. 15. 20:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia.Nem baj hogy 2kiló.én 31hetes vaok és 1447g a babó.Ha a méretek jók meg a vizsgálatok gond nem lehet.A cigihez mit szólt a védőnő?Mennyit cigizel?
2009. ápr. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem járok hasonló cipőben, de van még 8 heted, hogy a babád hízzon és teljesen normális ez a babasúly a 32.héten. Viszont a dohányzást elfogadhatatlannak tartom, ha annyira agódsz akkor miért szívod??? Anyám dohányzott a hugommal és 2.5 kg lett a születési súlya, most meg 23 évesen 80Kg. Ja és asztmás, meg állandóan beteg volt ahogy megszületett...
2009. ápr. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!