Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti milyen munkát...

Anyukák, ti milyen munkát találtatok GYES mellé? Én már keresek egy ideje, de lehetetlen bármit is találni.

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
2009. okt. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a fenti honlapon nincsenek állásajánlatok, csak ködös duma...

vagy én vagyok hülye?!

2009. okt. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen én is valami konkrétabbra gondoltam.
2009. okt. 2. 12:51
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát nem lesz könnyű találni...Mind ilyen ködös dumás, MLM rendszerű, hamar gyorsan meggazdagodni érvekkel előrukkoló semmit sem érő hirdetés :(

Legalábbis eddig én is csak ilyenekkel találkoztam...

2009. okt. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

hát otthoni munkát tuti nem találni normálisat, legalább 2 éve keresek kiegészítésképpen... de semmi. Mindenhol ez a hülye MLM rendszerű nyavaját akarják az emberre eröltetni.

én arra gondoltam hogy gyes alatt (most 28 hetes terhes vagyok, tehát még messze van) nyelvi különórákat fogok adni gyerekeknek.

2009. okt. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha részmunkaidőst szeretnél találni,arra kicsi az esély.Függ attól is,hogy merre laksz?Mit vállalnál el?Egy lehetőség,az is,hogy a párod igényli a Gyes-t és teljes munkaidőben mész dolgozni.Így talán nagyobb az esély.
2009. okt. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos egyénfüggő, de én éppenséggel találtam hasznosítható ötleteket a fentebb belinkelt honlapon. nekem nem volt olyan ködös a duma.

még csak 3 hónapja kezdtem megvalósítani 1-2 ötletet amihez innen is vettem tippeket, és némi pénzre már szert tettem ugyan, de még nem indult be teljesen az üzletem.


Sajnálom, hogy nektek nem segítettem vele, én jó szándékkal linkeltem be.

2009. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: én köszönöm a linket. Ha nem is találok azonnal munkát, ötleteket valóban lehet :)
2009. okt. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!