Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet a jó megoldás?

Mi lehet a jó megoldás?

Figyelt kérdés

Szeretnék babát a párommal de pénz hiány miatt elég problémás lenne ... :( ezért elvagyok keseredve... 3 éve vagyunk együtt, s Ő is meg énis azt érezzük, hogy itt lenne az ideje a gyerköcnek de tudjuk, hogy valahogy feljebb kéne jutnunk hogy megtudjunk neki adni mindent...így is minden hónapban azon agyalunk, hogy kijöjjünk a kövi fizuig... albérletben vagyunk és eléggé lehangol ez az egész...

Aki volt ilyen helyzetben az hogy csinálta végig? Vagy esetleg tudtok tanácsot adni? Normális válaszokat várok!!!!! Ja s dolgozunk mind a ketten !!!!!


2013. máj. 7. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Na tessék, kimondtad. Nem az a baj, hogy mennyit kerestek, hanem a párod hozzáállása és felelőtlensége. Hidd el, 500ezerből is ezt csinálná. Szerintem ez betegség, nem igazán lehet róla lekattanni:( Gondolkozzatok el, mi is a célotok a jövőben! Mi 340ezerből élünk normálisan, útban a harmadik gyerek és nem kell magamtól sem mindent megvonnom. Persze nem vásárolgathatok agyba-főbe, de minőséget és márkát veszek. Nekünk is ennyi a lakás.
2013. máj. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

HOGY LEHET 60-70 EZRET TELEFONÁLNI????

Komolyan, az rengeteg. És gondolom nem veled cseveg napokig...

Ha a párod is tényleg szeretne babát, ezen nagyon gyorsan változtatnia kell.

Mert ha van gyerek, az lemondásokkal jár. Nem lehet ilyen baromságokra vagyonokat költeni, mert kell pelus, meg minden, ami 1 babának kell. Meg aztán ha beteg...

Erről még nem beszéltetek?

2013. máj. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Van neki onlinenos játéka s arra költ.... most is 80 ezer volt a számlája majd összeestem s olyan dühös voltam rá hogy az nem igaz s mondtam is neki hogy így akarsz te kisbabát akinek mindent meg kell adni?! s erre az volt a válasza, hogy jóó utolsó volt... nem nagyon tudok neki hinni, hisz január óta ezt mondja s egyre magasabb a számlája :( nem tudom mit kéne ahhoz tennem, hogy ezt befejezze s ne arra menjen el a pénz.... mondtam is neki, hogy azt az 50-60 ezret ellehetett volna tenni a babára, s csak hallgatott...
2013. máj. 11. 13:52
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem vált szenvedélyévé ez az online játék???

Valamit nagyon meg kéne változtatnia ahhoz, hogy tudjatok babát vállalni.

Mi egész évben nem telefonálunk el 80 ezret... Pedig van 2 gyerek és a férjem külföldön dolgozik...

2013. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!