Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Reális dolognak tartod, hogy...

Reális dolognak tartod, hogy valaki büszke arra, hogy szülésznő, vagy pedig inkább szégyelnivalónak éreznéd?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 29. 14:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
93%
Mi szégyellni való van abban??
2013. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

Én szülésznő vagyok, és büszke rá, 14 éve ezt csinálom, rengeteg csodát és sajna tragédiát is láttam már.


Soha nem tudnék mást csinálni

2013. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Miért kéne szégyelni?
2013. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%

Legyen rá büszke.


Mit kell ezen szégyellni??

2013. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
89%

Én nekem pedig cukrász és vendéglátó eladói szakmám van,jelenleg gyesen vagyok.Szégyelljem?

Ez kb ugyanolyan.

2013. ápr. 29. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Semmilyen munka sem kéne, hogy szégyen legyen. A szülésznő konkrétan szerintem egy nagyon szép hivatás. Persze bármilyen hivatással nagyzolni, vagy amiatt feljebbvalónak érezni magunkat... hát elég unszimpatikus dolog. :) :)
2013. ápr. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
11%
Ez egy szép szakma, bár azt túlzásnak tartom, hogy kifejezetten erre valaki büszke legyen. Azt viszont nem értem, miért kellene szégyellni.
2013. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Én a kérdés elejét nem értem, reális dolognak tartom e??? Hogyhogy reális?

Egyébként az egyik legszebb de legnehezebb szakma. Én elkezdtem a felsőfokú szakképzést anno, de beláttam az első év gyakorlata után hogy kizárt hogy én ezt bírjam csinálni. Nagy respect annak, aki ezt évekig képes nem belefásulva hanem élvezettel és örömmel csinálni.

2013. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%
Miért kellene szégyellni?Magyarázd el légyszíves,mert úgy látom többen nem értjük. Szerintem ez egy nagyon szép hivatás és igenis legyen mindenki büszke arra, amit hivatásának válaszott.
2013. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ezen mit szégyellni. Ha valaki jó a szakmájában, szereti, elhivatottan csinálja, akkor igenis legyen büszke rá!
2013. ápr. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!