Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek megmondták már milyen...

Nektek megmondták már milyen nemű lesz babátok?

Figyelt kérdés
Nekem 18 hetesen 4D-n tuti fiut mondtak,21 hetesen lányt tippeltek de nem láttak a kezétől semmit.Azóta nem mondták meg mert ugye sztk-s orvosom van...Már 27 hetes vagyok de már jo lenne tudni:)Vásárolni csak unisex ruhákat vásárolunk:)Nekem mind 1 lenne a lényeg egészséges de most nem tudom hogyan szólitsam:)
2013. ápr. 25. 08:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták a 18.heti uh-n hogy lány. Erre én marha visszakérdeztem, hogy de biztos? Erreazt a választ kaptam, hogy hát nem szoktuk azt mondani hogy biztos, hanem majd a 32.hetin megerősítjük. Ettől meg totál elbizonytalanodtam. Kár volt visszakérdeznem, akkor csak egy egyértelmű válaszom lett volna, és nem agyalnék olyanokon, hogy mi van ha mégse?!
2013. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én azt bánom hogy a 21 hetesen megkérdeztem mit lát?:D
2013. ápr. 25. 08:30
 3/12 anonim ***** válasza:
Én meg azt mondom, ha nem 100% biztos benne, inkább ne is mondjon semmit. Nincs értelme egy talán-nak. Akkor inkább kicsit vár az ember, és pár hét múlva biztosat tud.
2013. ápr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mikor mész legközelebb uh-ra? Amúgy én is 27 hetes leszek 27-én szombaton, a szülinapomon.
2013. ápr. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha fiút mondanak, az sokkal biztosabb, mintha lányt.

Sokszor a "szégyellős" kisfiúk nem mutatják a kis kukacukat, és könnyen lánynak lehet őket nézni.

De ha ott a kukac, akkor nincs mese, az bizony fiú!

2013. ápr. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 petera6 ***** válasza:
Nekem 12. héten 4d-n megmondták, hogy lány. Visszakérdeztünk kb 4x, hogy biztos e, és mindannyiszor csak azt mondta a szonográfus, hogy ő ezt látja, nem tipp, ez van :) Aztán 16. héten (4d), megerősítette egy másik helyen, másik szonográfus. Holnap megyünk megint a 18. héten, de már nem is izgulok, hogy vajon mit mondanak, hiszen kislány :)
2013. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nekem 13 hetesen az orvosom, akinek van 4d-je a magánrendelőben, megmondta mindegyik nemét, amit 5 hét múlva az amniocentézis is megerősített, 100ból 100* eltalálja
2013. ápr. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Május 22.-én megyek a 30 hetesre akkor már 31 hetes leszek:) AZ lenne jo ha egyértelműen én is láthatnám:)Mert a 4D-n annyi volt hogy egy pillanatra szétnyitotta a lábát és télleg ott volt valami kis kukac ,csak ugye elbizonytalanitottak:)
2013. ápr. 25. 08:49
 9/12 anonim ***** válasza:
A 12. heti ultrahangon egyértelműen megmondták, hogy kisfiú, majd a 18hetin is! Tehát kisfiam lesz!:) 27 hetes vagyok.
2013. ápr. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ha már igy összejöttek a 27.hetesek:)Akkor megkérdezem hogy vagytok?:)Vizesedtek?van valami panaszotok?Nagyon erősen rugdos már a babátok?:) Meg persze aki nem irta meg hány hetes annak válaszát is várom:)
2013. ápr. 25. 08:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!