Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti uh-on megmondták,...

12. heti uh-on megmondták, hogy milyen nemű lesz a babád? Bejött?

Figyelt kérdés

15.-én megyünk majd 12 hetesre, és én szeretném tudni, hogy milyen nemű lesz. Mennyire lehet hinni annak a "tipp"-nek?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2013. febr. 4. 13:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem megmondta hogy fiú lesz, azt mondta 100%, meg is mutatta a baba kukiját az orvos. Igaza is lett:) Bár szerintem fúkat könnyebb megismerni. Második babámnál csak a 30 hetes ultrahangon mondták biztosra, hogy lány.
2013. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2013. febr. 4. 13:13
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is megmondták, hogy fiú lesz bár azt mondták ez még csak 80%. Aztán a 18 héten egyértelmű kisfiú lett.:)

Nem tévedtek, mert fiúnk született.:)

2013. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 krisztivan ***** válasza:
Nekem a fiam dugdosta magát.De a 18.hetin "ráült"a vizsgálófejre és így még én is megismertem a lényeget:-))
2013. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nekem azt mondták, hogy "bár mérget nem vennék rá de szerintem lány lesz"!

Azóta még nem voltam uh-n, a héten megyek dokihoz remélem akkor már okosabb leszek.

Bár ahogy olvastam hogy a fiúkkal megszépülnek a kismamák, akkor tuti hogy nekem lánykám lesz, mert annyi pattanás jött ki rajtam (a fejemen a hátamon a mellemen), hogy ez semmiképp nem nevezhető szépülésnek! :)

16+3 hkm

2013. febr. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem lányt tippeltek akkor, fiam lett! :)
2013. febr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem a 16. héten mondták biztosra, a 12. hetin még tippelni se tippelt a szonográfus.

Egyébként én úgy tudom, hogy a lányos anyák szépülnek meg az extra adag női hormon miatt :))

2013. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mindkettőnél lányt mondtak, és azok is lettek.

De persze csak akkor 100%, amikor megszületik a baba.

2013. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A fiamról 12 hetesen már látta az orvos, hogy kisfiú.


A következő babánál (nagy szakértők lévén) a férjem látta, hogy fiú, mondta is az uh alatt, én is láttam, hurrá. Bár az orvos nem mondott rá semmit, de mi azért tudtuk, hogy fiú. 16 hetesen mondta a doki, hogy látja a méhét. A csodálkozásunkra pedig hozzátette, hogy hát ő soha nem mondta, hogy kisfiú. :)

2013. febr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-ból 3-nál megmondták, és be is jött (2 fiú, 1 lány). A másik 3-ról viszont nem tudták megmondani.
2013. febr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!