Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért fancsalognak sokan,...

Miért fancsalognak sokan, hogy szeretnénk 3. babát is?

Figyelt kérdés
Szépen, szeretetben neveljük a férjemmel 2 gyerekünket, akik 105 és 4 évesek. Szeretnénk még egy babát, és sokan olyan ....hülyének néznek. MIÉRT? Nincs hitelünk, lakás, nyaraló, autó van. Nem vagyunk milliomosok, de nem is kell nélkülöznünk. És imádjuk őket! Azt mondják: Minek? Van egy fiatok, egy lányotok, jó ez így!" ???Én ezt nem értem. Nem bizonytalanítanak el, de épp ezért nem értem. Miért nem tetszik ez ma a társadalom nagy részének?

2013. ápr. 24. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

lehet sokallják a 105 év korkülönbséget ;D


ne foglalkozz másokkal! mifelénk meg mindenkinek 3 gyereke van, vagy úton a 3., engem meg piszkálnak az egy szem gyerekem miatt :) na és? nekünk erre van kapacitásunk jelenleg, nektek meg arra. hát akkor hajrá :)

2013. ápr. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyámra már 24 éve is rámondták, hogy gyerekgyáros, amikor én a 3. jött. Ne törődj velük :) Ha meg kettő maradna, az lenne a bajuk.
2013. ápr. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:) A 105-öt észre sem vettem! :)))

Szóval 1,5 és 4 évesek. (Gyengébbek kedvéért: másfél és négy!) :)


Köszönöm a bátorításotokat!

2013. ápr. 24. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is ertem miert tetted fel ezt a kerdest.. Miert foglalkoztat az hogy mit mondanak azok az emberek akiknek semmi koze nincs a ti donteseitekhez... Nem tudod milyenek az emberek?
2013. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ismerős. 3 héten belül megszületik a harmadik. Mindig is 3-at terveztünk, férjemék is 3-man és mi is 3-man vagyunk tesòk.

Amit a legjobban útálok (és már a második terhességnél is zavart), amikor azt kérdezik, hogy tervezett baba-e?

Aztán a megjegyzések: "bátrak vagytok!", "legalább 2 lány után fiú!"


Nem szabad törődni ezekkel. Azt nem látják, hogy egy anyáknapja 3szoros boldogság lesz, vagy hogy egyszerre 6 kezecske fog átölelni kiabálva hogy anyuciiiiiii..... Imádom a lányaimat és alig várom hogy a fiam is kint legyen.

2013. ápr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, az én barátnőm meg azért vág arcokat, mert azt mondom, hogy nem vállalom a harmadik babát (csakis a korom miatt, mert egyébként örülnék neki). Ő ezt nem érti meg. De mikor ilyeneket kérdeznek, hogy miért, meg minek, akkor húzd ki magad, és vágd rá, hogy mert mi így akarjuk. Remélem, lesz még több is. Hidd el, ha elég büszkén és határozottan mondod, nem fognak tovább kötekedni. Nehogy már te érezd rosszul magad! Gratulálok a gyerekekhez!
2013. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!