Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerinted a mai világban...

Szerinted a mai világban korai gyermeket szülni 24 évesen?

Figyelt kérdés
Ha igen,miért? Ha nem,miért?
2013. ápr. 20. 21:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem korai abban az esetben, ha valakinek minden adott a gyerekvállaláshoz, ez lehet a mai világban ritkább. Én fiatalabb vagyok, de nem hiszem, hogy 24 éves koromra már minden adott lesz a babához, így ha csak 26 évesen jön össze azt sem tartom késeinek.
2013. ápr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Abszolult nem, én is akkor szerettem volna, de nem jött sajna-
2013. ápr. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
61%

Szia!


Az első gyerkőcöm is 24 éves koromban született,akkor így gondoltam helyesnek,ez 9 éve volt.


Lehet,hogy nem leszek népszerű,de ha most ebben a pénztelen,munkahelytelen világban kellene szülnöm,inkább nem tenném.

Imádom a gyerekeimet,mindig is anya akartam lenni,ez volt a legfőbb életcélom,de ha most lennék 9 évvel fiatalabb 1 gyereket sem szeretnék,mert kilátástalan a jövőjük!

2013. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. ápr. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai,ha meg vannak az anyagi és érzelmi feltételek.Én 24 évesen szültem a lányomat,26 leszek mire a fiam megszületik.Van saját lakásunk,autónk,(persze egyik sem extrás),a férjem rendesen dolgozik,én is dolgoztam előtte,ráadásul 3 szakmám van(hátha így majd könnyebb az elhelyezkedés) és 9 éve vagyunk együtt.Számunkra ez volt a legmegfelelőbb idő.
2013. ápr. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Ennyi idő alatt egyetemet is be lehet fejezni és kicsit dolgozni is előtte,persze ha nincs egyáltalán csúszás a tanulmányokban.
2013. ápr. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 zabmester ***** válasza:
Személyfüggő, de csak a kor alapján szerintem nem. A többi meg már a szülők személyiségétől és az egyéni körülményektől függ.
2013. ápr. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 21 évesen lettem várandós 18 éves korom óta napi 16 órát melóztam önellátó voltam szerintem elég hamar beértem agyilag.


Nekem nem volt kérdés, hogy korai nem korai csak az érzés, hogy akarom!

Akartuk párommal de nem jött elmentem dokihoz kiderült hogy nem lehet természtes úton és gyógyszert kell szedjek stb. 21 voltam mikor vége úgy döntött a Fiam, hogy elindul hozzánk 22 mikor megszületett.


Most a másodikra azt mondom sokkal nehezebben értem be. Tudtam hogy akarok majd és a majd egy 10 évet jelentett, hogy amikor megint elkap az az érzés hogy akarom!

Hát az érzés nem jött de a kicsi úton mert kifutunk az időből 25 vagyok és utolsó utáni esélyt kaptam az élettől. Már nem bánom, hanem várom a novembert, hogy a kezemben legyen! :)

2013. ápr. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!