Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 évesen megszülni a második...

19 évesen megszülni a második gyermeket nem túl korai?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm 18 évesen szülte a kislányát, aki idén lesz 1 éves. De most tudta meg hogy már a másodikat várja. Szerintetek nem túl korai? Attól tartok hogy a felelőtlensége miatt nem akarok már annyira a barátja lenni.
2009. dec. 3. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az első volt túl korai. De ha már van egy gyermeke, és el tudja látni rendesen, jó anyja tud lenni a picinek, akkor akár jöhet a második is, ha minden rendben van a családdal.
2009. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Ez később lehet gond ...Én 33 évesen szültem az elsőt ,kiéltem magam !
2009. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
ha van rá anyagi keret, rendesen el tudja látni, felnevelni, törődni vele, akkor miért ne lehetne fiatalon 2 gyereke? nem hiszem, hogy ez okvetlenül felelőtlenség, mert idősen szülni veszélyesebb, és sok kockázattal járhat mind az anya, mind a gyermek részéről.
2009. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Tudod, ha emiatt nem akarsz a barátja lenni, akkor nem is voltál az soha!!!!!
2009. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Már vártam azt hogy milyen rossz barát lehetek!

Jó barátja vagyok eléggé! Csak én törődöm vele! De nagyon jó anyuka a barátnőm!! Csak a háztartás és a gyereknevelés a legfontosabb neki, de az apa az... Minősíthetetlen, csak szerelmes a lány és hiába mondtam hogy később szüljön... Nem hallgatott rám. Csak arra a baromra. Annak már van egy fia, akivel nem is foglalkozik.

Anyagilag hogy állnak? Minimál bér + GYES és a felvett hitel a 1,5 szobás lakásra!

Ez a helyzet! Köszi a kommenteket!

2009. dec. 3. 15:11
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Egyet értek az utolsó válaszolóval!Te nem vagy igazi barát!Jobb is,ha nem tartod vele a kapcsolatot.
2009. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
És szted az igaz barátra vall,h azért,mert nem hallgatott rád,viszonylag nehéz körülmények között van,egy barom pasival,akkor még te is lelépsz mellőle?Talán még inkább mellette kellene lenni,h az általad felvázolt,és sajnos beigazolódni látszó dolgokat vhogy elviselje,és túl tegye magát rajta.
2009. dec. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Most barátra lenne szüksége,nem rád.Azt csinál mindenki az életével amit akar.Azért mert terhes lett, és neked ez nem tetszik nem barátkozni? Érdekes gondolat.
2009. dec. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Csak tudjátok az a durva, hogy imádom a csajt csak egyre inkább olyan mint a faszija. Multkor hozzá vágott egy fél téglát a kutyájához mert ugatott. 1-2évvel ezelőtt, csendes visszahúzódó csaj volt. Most meg mindent megtesz a pasiért.

Na mind1. Lehet hogy igazatok van! Köszi mindent!

2009. dec. 3. 17:44
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem van egy barátnőm. Amíg egy suliba jártunk minden nap együtt lógtunk, sőt este msn:) Most 6hónapos a fiam(23éves vagyok) és kb egy mondattal letudta. Édes, gratulálok.

Én előbb befejeztem a sulit, ő lemaradt, azóta nem beszéltünk. Jó lett volna néha összefutni beszélgetni, ez előtt is, de nem, ő pasizott stbstb... én kinőttem már belőle, ha meglátogatna minket. Nem azért mert babám van, nem. Mert a barátnőm, Volt.

Azért mert valaki családot alapít, legyen barom vagy normális a párja, magára hagyni nem éppen baráti gesztus.

2009. dec. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!