Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 19 évesen megszülni a második...

19 évesen megszülni a második gyermeket nem túl korai?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm 18 évesen szülte a kislányát, aki idén lesz 1 éves. De most tudta meg hogy már a másodikat várja. Szerintetek nem túl korai? Attól tartok hogy a felelőtlensége miatt nem akarok már annyira a barátja lenni.
2009. dec. 3. 14:53
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Értem!

Köszi szépen!

Akkor igyekszem, megbeszélni vele a barátok közötti problémákat!

Köszi a rendes választ!

2009. dec. 3. 18:36
 12/15 anonim ***** válasza:
Az egyik válaszoló vagyok:Ez a beszéd!
2009. dec. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Értelmetlen a kérdés.Ha te már eldöntötted hogy a csaj felelőtlen és nem akarod ápolni tovább a barátságot akkor felesleges volt feltenni a kérdést.Amugy igen ő egy picit fura hogy 18 évesen szült és rá 1 évre a következőt, sztem ez később vissza fog ütni az tuti,mivel nem élte ki magát.De ha ő igy érzi jól magát és igy teljes az élete te nem szólhatsz semmit!!
2009. dec. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindent!!

Értem a kritikát is, és a véleményt is.

Eddig tanácstalan voltam ebben, de tudom hogy kikell mondani amit gondolok. Lefogok ülni vele és megbeszéljük.

Köszi!

2009. dec. 3. 21:47
 15/15 kiccsaj88 válasza:

A leírtak alapján szerintem is az első gyerek volt túl korai. Bár ezt leírás nélkül is megmondtam volna... 18 évesen még kamasz az ember! Nem való anyukának!

Ennek ellenére még lehetsz a barátja, csak légy vele türelmes mert minden bizonnyal nagy szüksége van most a támogatásra.

2012. máj. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!