Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretem, de mégse jó vele....

Szeretem, de mégse jó vele. és jön a gyerek. Most mit tegyek? Bovebben lent

Figyelt kérdés
1 eve es 7 honapja vagyunk egyutt. A kapcsolatunk elejen ferelepett, amit en nem tudtam elfelejteni soha, es amikor ezt beismerte minden osszedolt bennem. Sokat remeltem ettl a kapcsolattol, szivembol szerettem ot, ragaszkodtam hozza. Ket honap mulva gyerekunk lesz, es nem tudom hogyan tovabb. Tudom, hogy meg szeretem, es rosz nelkule, de vele sem jo, szenvedek. Ugy erzem nem vagyok eleg jo nekihiaba mondja az ellenkezojet. Ha megnez egy not, mar ugy erzem nem vagyok eleg szep neki. Hianyzik az, hogy erezzem, hogy szeret, hogy felnez ram, hogy en vagyok a mindene... sokszor ugy erzem, hogy elhidegultunk egymastol... ha mondom neki, akkor en varok tul sokat nem olelhet es csokolhat egyvebe... azert jolesne ha gyakrabban tenne... hianyzik hogy elmenjunk valahova hogy jol erezzuk mgunkat de en valahogy sosem ereztem jol magam igazan... ket honap mulva gyerekunk lesz, es en azon gondolkozom hogyan tovabb. tul sokat varnek el? elotte volt egy kapcsolatom, jol kijottunk, sokat jottunk mentunk egyutt, de nem voltam szerelmes a sracba, sosem tudtam volna megszeretni ezert is agytam el. De szeretnem ha a mostaival is jokat tudnank setalni kirandulni, de nem ugy mennek sajnos a dolgok. Ha elhagynam fajna, es ha massal latnam meg jobban. mit tegyek?
2013. ápr. 11. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
94%

És ez most kezdődött?


Előtte is ilyen volt? Már bocs, de ha igen, akkor miért lettél terhes? Vagy ha tudtad, és így is vállaltad, akkor te ezt elfogadtad, akkor nincs értelme utólag sopánkodni.

2013. ápr. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 1 év alatt megcsalt, te pedig teherbe estél. Mond csak, miért nem gondolkoztatok? De őszintén válaszolj! Miért ugrottatok bele egy kapcsolatba, ahol már az elején gond volt? Miért kell egy harmadik, és tehetetlen embert, a gyereketeket ebbe belekeverni? Költözzetek szét! Így nem lesz feszültség kereszttüzében a gyerek, és megkaphatjátok azokat a dolgokat valaki mástól, amire vágytok.
2013. ápr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem te terhesség alatti depresszióban szenvedsz.
2013. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
31%

Két hónap múlva gyereked lesz?Számomra mikor ez bekövetkezett szegény párom megszűnt.

Az újszülött több elfoglaltság,mint az orvos nagy műszakja,ezen agyalni nem tudsz.

Ez még idő,ha fontos gondold meg az újabb gyerek vállalást,mert idővel,ahogy nő a gyerek egyre jobban,újra együtt lesztek a pároddal...

A férfiak is a nagyobb gyerekhez tudnak szokni jobban.

Üdv.: egy 12 éves gyerek anyukája

2013. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Idéznék tőled:

"A kapcsolatunk elejen ferelepett, amit en nem tudtam elfelejteni soha"

"es rosz nelkule, de vele sem jo, szenvedek"

"de en valahogy sosem ereztem jol magam igazan"


Sose volt jó vele, de vele vagy meg még gyereket is pottyantasz és most itt vernyogsz, hogy jaj mi lesz...

Egy szó sincs róla, hogy egyébként veszekedtek -e, csak hogy jaj nem sétál veled...

Te valami unatkozó kamasz vagy?

2013. ápr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Kései Sirató ***** válasza:
A problémád nem egyszerű, most már mindenképpen szüld meg a gyereket és aztán döntsd el, hogy mit akarsz, ha tényleg szereted, akkor örülj, hogy együtt vagytok. Ha nem szereted, hagyd el! A féltékenységgel a legtöbbet magadnak ártasz.
2013. ápr. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

13:37 est lepontozó , gép előtt írogató kitartott unatkozó anyukák,ha majd késő lesz megtudjátok,de akkor már csak magatokra számíthattok.

Csak az baj,hogy ez a realitás,40 évemmel,nem csak a saját tapasztalatomból,hanem sok körülöttem lévő gyerekes anyukáéból tudom,de ti csak azt fogjátok kapni,amit a demagógiátokból megérdemeltek,aztán ne csodálkozzatok.

Ár ellen ne ússzatok,a férfiak mások.

2013. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%

Mit tegyél? Hát erre most nem tudok mit mondani... mert ha pár hónappal korábban kérdezed ezt akkor még talán szóba jöhetett volna az abortusz.. de hogy ott van benned egy kész kisember.. nem tudom...

Van melletted egy férfi akiről egy rossz szót sem írtál, csak neked van bajod vele ez egyből kitűnik..

Inkább örülnöd kéne, hogy babád lesz egy olyan férfitól akit állítólag szeretsz... bár én ezt kétlem...


Próbáld kicsit a jó tulajdonságait előtérbe helyezni.. ne most pattogj, mert szarul fogsz járni...


Sajnálom szegény fickót!

2013. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ezt akkor is érezted, mielőtt teherbeestél volna? Akkor miért vállaltátok a gyereket?

El tudom képzelni azt is, hogy most dolgoznak benned a hormonok, azért (is) érzed magad ennyire egyedül.

Ja, és addig járkáljatok még el, amíg nincs baba, mert utána nem fog menni.Beszéld meg vele, hogy szükséged van kimozdulásra, közös programokra. Lehet, hogy ő nem az a típus, aki mindig a nyakadon lóg (ha régen sem volt ilyen, nincs min meglepődni). És nem hiszem, hogy el akarna hagyni azért, mert egyszer megcsalt. Sokan esnek ilyen hibába, de előfordul olyan, hogy az illető tényleg bánja, és soha, de soha nem jut eszébe többé ilyet tenni.

2013. ápr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit zavaros az írásod.Négyszer kezdtem neki,mert addig csak annyi jött,le hogy megcsalt és terhes vagy.

Először is miért nem vele beszéled meg hogy több gyengédségre vágysz.Másodszor ha nem tudsz bízni benne miért maradtál vele,és miért vállaltatok gyereket?

A kapcsolatért mindkét félnek dolgoznia kell,kommunikáció nélkül nincsen normális kapcsolat.Írj már kicsit érthetőbben mi a gondod.

2013. ápr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!