Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jövője a kapcsolatnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jövője a kapcsolatnak? Nagyon szeretem a párom, de félek a bizonytalanságtól.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a barátom hosszú évek óta drogfüggő. Még 3 évvel ezelőtt ismerkedtünk meg, nagy szerelembe estünk és hát a felelőtlen életmódnak köszönhetően teherbe estem. 15 hónapos a fiúnk. Sokáig nem tartottuk a kapcsolatot, őt ide-oda vetette a szél én pedig megkomolyodtam. Pár hónappal ezelőtt aztán felkeresett. Beszélgettünk, ismerkedett a fiával, aki különben kiköpött apja. Ezalatt a pár hónap alatt rájöttem, hogy nagyon jó irányba változott, azt kérte adjak neki egy esélyt és bizonyításképp el is ment egy drogterápiás otthonba. Levélben tarthatjuk a kapcsolatot, néha látogatni is lehet. Nagyon igyekszik. Viszont engem pedig kétségek gyötörnek. Nekem már nem csak magamra, de méginkább a kisfiamra kell gondolnom. Tudom, hogy apa kell neki és hogy joguk van egymáshoz, de félek. Félek attól hogy nem sikerül megszabadulnia ettől az életmódtól és a függőségtől és mégegyszer elveszítem őt és talán a gyerekünk is sérülni fog. Persze bizakodom és támogatom amennyire lehetséges, de mégis bennem a kétség, hogy rossz vége lesz ennek. Annyira jó lenne, ha egy normális család lehetnénk.

Ti mit tennének? Vagy mit gondoltok erről?

Előre is köszi a válaszokat. :)



2013. febr. 11. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Adj neki egy eselyt. Nem tobbet. Es kitartast neked, minden rendben lesz.
2013. febr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tartsd vele a kapcsolatot amíg terápián van és vérd ki, hogy utána hogy viselkedik. Semmiképp nem vágjatok bele a közepébe, töltsetek minnél tönn időt együtt, így kiderül, hogy van-e értelme tovább lépni és lesz-e jövője a dolgoknak.
2013. febr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez keserédes történet. Igazán nagy szó, ha évek óta tartó függőség után elvonóra ment. Nagy lépés! Szerintem próbálj ne görcsölni a dolgon, csak higyj a gyerek apjában és támogasd! Sokkal kevésbé kiván majd visszatérni abba a világba, ha mellette állsz és tudtára adod, hogy szükséged van rá! Nagyon szerethet téged! Minden jót kivánok.
2013. febr. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia. Végül hogy alakultak a dolgok?
2015. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!