Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van egy szex nélküli kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
2013. jan. 26. 06:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi értelme van egy érzelmek nélküli kapcsolatnak?
2013. jan. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Az érzelmek fontosabbak mint a szex.
2013. jan. 26. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Ha ennyire kíváncsi vagy és ismersz ilyen embereket, akkor kérdezd meg tőlük.


De csak hogy válaszoljak is valami értelmesnek tűnőt: nekem nincs túl nagy szexuális étvágyam és a barátomnak sincs. Nem vagyunk minden nap együtt, sőt, akkor sem leszünk depressziósak vagy kiéhezettek, ha egy hétig nincs szex.

Ennek ellenére imádjuk egymást, egymás társaságát, remekül kijövük és szeretjük egymást.

Egyikünk sem akar mással lefeküdni.

2013. jan. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Kérdezhetném akkor én is mint az első válaszoló, hogy mi értelme van egy érzelem nélküli kapcsolatnak?


Nálad csak a szex a fontos? Akkor régen rossz útra tértél. Amíg ezt tekinted egy kapcsolat alapjának, ne várd a csodát, hogy hosszú kapcsolatot/kapcsolataid lesznek. Persze akadnak kivételek, de mint tudjuk csekély számban.


Értelmetlen kérdések tömkelege van itt ezen a gyakorin komolyan mondom.


Csak úgy mellesleg. A párom külföldön dolgozik, akad, hogy 1 hónapig nincs itthon. De még is kibírjuk. Ha szeretik egymást a felek, akkor mindent kibírnak. Nem nyavvikolnak, hogy óóó most nekem ennyire hiányzik az együttlét, és nem választják a legegyszerűbb utat a megcsalást. Csak hát... aki nem képes felnőni egy ilyen feladathoz, az ne is nevezze a "kapcsolatot" kapcsolatnak.

Ami csak a szexen alapul az nem is kapcsolat.

2013. jan. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Hole Hunter ***** válasza:
Nagyjából, mint az alkoholmentes sörnek...
2013. jan. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
13%

Ohh... Az érzelem nélküli kapcsolat lényege a SZEX. Kötöttségek nélkül.

A szex nélküli kapcsolat ugyan az érzelmekre alapul, de szex nélkül NEM LÉTEZIK jó kapcsolat.

Ergó, érzelem nélkül van értelme a kapcsolatnak, viszont szex nélkül értelmetlen egy kapcsolat.

2013. jan. 26. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem értelmetlen! Akik nem tudják mi a fontos egy kapcsolatban, azok nem is fogják megérteni, hogy nem fontos a szex.
2013. jan. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Attól függ mik az igények. Ha mindkét fél részéről lényegtelen a szex vagy elég egy éven egy, akkor a legjobb dolog lehet a világon nekik... De ha valaki többet akar a másik nem, akkor SEMMI ÉRTELME, mert nem passzolnak össze, s lehet a legnagyobb romantika is köztük séta közben. Így sérülni fog az egész.

Lépj ki...

2013. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem az itteni válaszolókat, ki mondta, hogy attól még nincsenek érzelmek, csak szex?

Szerintem arra irányul a kérdés, hogy van egy érzelmeken alapuló kapcsolat, és annak mi értelme van szex nélkül.

És szerintem semmi. Persze akadhatnak olyan időszakok, mikor valami miatt elmarad, de egy szerelmes kapcsolatban a szex nem csak testi, hanem érzelmi csúcspont is, mikor teljesen eggyé válsz a pároddal! Hogy mondhatjátok, hogy ez nem fontos? Én a szerelem kiteljesedésének gondoltam mindig is, nem csak a fizikai igényeim kielégítésének...

21L

2013. jan. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
9es jól szólt :)
2013. jan. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!