Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex nélkül van értelme?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy fiatalok vagyunk, 24 éves pár. 17 éves korunk óta együtt.

Napra pontosan 3 hónapja és 3 napja nem szeretkeztünk. Ezalatt egyszer volt petting. és ennyi.

Ez már nem új dolog, kb 1 éve nem mennek úgy a dolgok, ahogy kellene. Van merevedése, nem azzal van baj, nem is csal meg. Egyszerűen csak elhidegültünk?

Eleinte próbálkoztam, de a sok elutasítás miatt elment a kedvem... Hova vezet ez?


2012. márc. 31. 18:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Új párkapcsolatokhoz a részedről is és az ő részéről is.Szerintem ne erőltessétek.Ez a láng már teljesen kialudt ...
2012. márc. 31. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
miért is vagytok együtt?? mi tart össze bennetek? együtt éltek?
2012. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Egy egészséges jó kapcsolatban van szex folyamatosan. Szóval ez eléggé elgondolkodtató :S 22/F
2012. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szeretjük egymást, együtt élünk, igényeljük egymás társaságát nagyon. Sok a puszi, ölelkezés, de csók és szex nincs...
2012. márc. 31. 18:09
 5/13 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet.Ennek szerintem vége lesz...
2012. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
hm.. az gáz..akkor olyanok vagytok mit egy jó barátok.. azok csinálják ezt..
2012. márc. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor már csak a megszokás,ragaszkodás és a kicsit több mint baráti szeretet tart össze.Szokták mondani,hogy a 7. év vízválasztó.Nálatok ez ahogy látom most jött el
2012. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is attól félek, hogy ez így nem fog menni...
2012. márc. 31. 18:23
 9/13 anonim ***** válasza:

Ne csináld már ezt, NŐ vagy.

Annyi mindent be tudsz vetni. Játssz vele kicsit, ha az kell, legyél gyerekes, legyél olyan, mint a kapcsolatotok elején. Teperd le valami szokatlan helyen, lássa, hogy mennyire kívánod.

Egy jó kapcsolat nehogy már ezen bukjon el.

2012. ápr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

81%


Érdekes...ha a nő nem akarna szexelni, már vége lenne...

Minek is maradjanak együtt? Csak azért, mert itt a pasinak nincs igénye rá, és nem a nőnek????

2012. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!