Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom van-e értelme folytatni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 éve ismerem a barátomat, nagyon jó barátok voltunk,8 hónapja vagyunk együtt. Csak az első 3 hónap volt felhőtlen, azóta hullámhegyekkel, és hullámvölgyekkel tarkított.Nem érzem már 100%-osan azt, hogy szeret. Nagyon sokat szoktunk erről beszélgetni, és tudom, hogy én is hibás vagyok a dologban, mégis nagyon rossz hallani amikor azt mondja hogy szerinte megváltoztam, és már nem olyan vagyok mint a kapcsolatunk legelején. Közben pedig tudom,hogy nagyon nem szeretné ő se, hogy véget érjen ez az egész, de azon szoktam kapni magam, hogy félek mikor fog velem szakítani. Nagyon szeretem, csak azt érzem,hogy már el se hiszi, hogy én ugyanúgy szeretem mint régen, és már ő sem értékel annyira. Nem tudom rendbehozhatóak-e a dolgok..Főleg ha többször mondott már ilyeneket hogy az a baj hogy azt érzi hogy nekem minden jó lenne, és nem lépnék ki a kapcsolatból még akkor se ha nem érezném jól magam. Ezért gondolom, hogy nem tud már fölnézni rám. Néha úgy érzem hogy már csak azért van velem hogy ráébresszen arra hogy szakítanom kellene vele, mert tönkremegyek, és mert sosem lesz már olyan a kapcsolatunk mint régen. Nem értem az egészet :( 17/l
2012. márc. 18. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ami nem megy nem szabad erőltetni.
2012. márc. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, ezt én is tudom, mégis nagyon nehéz. szeretem, őszintén:/
2012. márc. 18. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!