Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van-e értelme ezt tovább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e értelme ezt tovább folytatni?

Figyelt kérdés
Üdv! Eléggé bonyolult kérdésem van vagy lehet hogy nem is kérdés inkább csak leírom hogy mi a helyzet és reakciókat várok rá.22 éves fiú vagyok, barátnőmmel kb 8 hónapja vagyunk együtt, nekem ő az első. (emiatt is fél hogy én még majd bulizni, meg csajozni akarok egyszer) Ezalatt már egyszer szakítottam vele, ami mondjuk annyi volt hogy délelőtt összevesztünk és estére már úgy voltunk, hogy kezdjük újra. A barátnőm 24 éves már volt több barátja is közte egy 4 éves kapcsolat is, sokkal tapasztaltabb nálam. Én eléggé zárkózott tipusú vagyok, emiatt ( vagy nagy részt emiatt) gondolom hogy nem megy nekünk a szex sem. Mondjuk a lehetőség is elég kevés rá ami engem kicsit zavar is, de nagyobb baj az hogy kevés az önbizalmam és emiatt vagy nem tudom mi miatt esténként ha nem jön össze semmi (ritkán jön össze) akkor hamar bevágom inkább a durcát és inkább úgy teszek mintha aludnék. (meg a másik hogy amikor összejön akkor sem az igazi) Elég sokszor vagy majdnem mindig már előre stresszelek hogy hogy lesz este, vagy hogy lehet-e valami vagy mit csináljak. A körülmények is kicsit zűrösek mert barátnőm anyukájával lakik egy kisebb lakásban és bent van a kutya is amivel semmi bajom nem lenne, de éjszakára sem lehet becsukni egyetlen ajtót sem mert akkor nyavíkol, tehát náluk a szex az nem megy, csak nálunk havonta max 3-4 alkalom de ebben a hónapban 2szer voltunk együtt talán úgy". Mondjuk az is igaz hogy keveset találkoztunk esténként. Egy suliba járunk de ő kb 30 km-re lakik és azért nekem is van más dolgom is ezért 1 héten 2-3szor vagyunk együtt sulin kívül. Barátnőm szerintem nem is vette sokszor észre hogy én megvagyok sértődve, de mivel gondolom hogy őt is zavarja a dolog hogy nem igazán megy ezért sokszor veszekedünk is. Lehet hogy más oka is van sőt biztos. Eléggé más természetű mint én, én sokkal nyugodtabb vagyok sokáig, nem mondom el a problémákat (ez mondjuk rossz), bár ma megpróbáltam. A másik baj az hogy ő már tervezi hogy gyereke legyen pár éven belül stb. de én nem érzem még magam késznek erre, egy kicsit talán még én is gyerek vagyok. De ugyanakkor szeretem őt és most nagyon rossz lenne nélküle. Szerintem meg lehetne oldani a problémákat, de most kéne eldöntenem már előre az egész életem? Mert ezt kéri kb és én attól hogy szeretem nem tudom hogy 2-3 éven belül szeretnék-e pl gyereket. Azt mondta ha igazán szeretném akkor nem gondolkodnék rajta meg hogy mással lehet hogy nem lennének ilyen problémáim. Ma is szakítottunk" egyszer. Sok idő után végre egyszer úgy alakult volna este megint hogy minden összejöjjön, kicsit játszottunk az ágyban stb. és én véletlen kicsit erősebben fogtam meg a kezét ami hátrafordult ( de nem direkt vagy ilyesmi, nem is volt olyan nagy dolog kb 1 perc múlva semmi baja nem volt), de ő megint bevágta a durcát. Bocsánatot kértem, aztán próbáltam kérdezni hogy mi a baj odabújtam kicsit de aztán feladtam. Így hát megint 1 remek esténk volt. De azóta egy kicsit beszéltünk, eléggé kivan ő is meg én is és annyiban maradtunk hogy majd még beszélünk. Nem szeretném őt hülyíteni de szaktítani sem vagyis fogalmam sincs hogy mit csináljak.
2012. márc. 2. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
És még egy wall-of-text bullshit. Ejnye.
2012. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Atya világ ,bocs de ezt most végig nem olvasom az tuti.
2012. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de szerintem ti nem illetek egymáshoz. Mások az elvárásaitok, az igényeitek és még a terveitek is. A szex résznél neked kell végiggondolnod mi a baj, ha most a helyzetedet nézem akkor nekem se menne úgy, hogy a lakásban minden ajtó nyitva és anyós a szomszédban alszik. De ha nem csak ez a gond a szexszel akkor még rosszabb a helyzet, mert ha sok más mellett a szex is rossz egy kapcsolatban, akkor ott nem sokat lehet tenni.
2012. márc. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs értelme így.

Olyan, mintha neked megfelelési kényszered lenne a barátnőd felé. Egy normálisan működő kapcsolatban nincs ilyen.

2012. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És vannak akik ezt is végigolvasták...
2012. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen a csajok végiovasták.
2012. márc. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

B*zdmeg végigolvastam és nem hiszem el ezt a sz*rt nem lehetett volna megfogalmazni 2 mondatban. Anyád!

Beszéljétek meg, esetleg irány egy párterápia.

2012. márc. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
sztem nem illettek össze.Végigolvasva az egészből az jött le h ti teljesen különböző dolgokra vágytok egy kapcsolatban. szóval én a szakítást javasolnám ha nem tudjátok megbeszélni a dolgokat...
2012. márc. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De nagyon rossz nézni ahogy ő is szenved meg én is azt szeretném ha neki is jó lenne és nekem is. Lehet hogy a szakítással lenne a legjobb de félek hogy megbánom...
2012. márc. 2. 16:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy valami ragadt meg a szemem előtt nagyon. Az hogy a párod már a közös jövőt tervezgeti, babát szeretne nemsokára, te viszont egyáltalán nem. Az én párom is fiatalabb nálam két évvel, mi nagyon jól kijövünk minden téren, imádjuk egymást, bár durcázások nálunk is akadnak, de én nőként már most rettegek attól, hogy vajon ő készen fog e állni a családalapításra akkor, amikor én. Nem akar-e majd még bulizni, csajozni, elhagyni mert nem élt, de a legnagyobb félelmem tényleg inkább az, hogy a családalapítás kapujában lesz vége a kapcsolatunknak, mert ő majd még nem érzi késznek magát rá.

Szerintem ez egy olyan probléma, ami miatt akár már szakíthattok is, mert ha te ez elöl teljesen elzárkózol, neki viszont ez a vágya, akkor teljesen fölösleges erőlködni, mert olyan nem lesz, hogy mindkettőtöknek jó legyen. Ez EGY.

A következő probléma, hogy a leírtak alapján abszolút nincsen köztetek semmiféle kommunikáció. A szexuális problémákat meg lehet oldani BESZÉLGETÉSSEL többnyire. Azzal, hogy megbeszélitek az érzéseiteket, a félelmeiteket, a vágyaitokat és azt, hogy melyikőtök hogyan szereti az ágyban. Őszintén! Mire jó az, hogy a semmitől bedurcázol, megfordulsz és alszol inkább? Nem lenne könnyebb megbeszélni a problémáidat a pároddal?

Nem veszekedni kell, meg vagdalózni a "szakítsunk" szóval, hanem beszélgetni, beszélgetni, beszélgetni. Ha ez nem megy, akkor hagyjátok is egymást.

2012. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!