Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt. Én nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt. Én nagyon szeretem őt, de az ő érzéseiben elbizonytalanodtam. Van értelme így folytatni? én 26/N, ő 36/Ff

Figyelt kérdés
Egyik régi alkalmazottunkkal, akivel már az előző párját is csalta. A nővel már régóta nem találkoztak, de most egymás felé sodorta őket a sors egy céges buliban (amin én nem voltam ott) és megtörtént a dolog (csók, szex). Belehalok, ha elveszítem, de az az érzésem, már el is veszítettem, mert ezek után azt hiszem, nem tudok benne tovább megbízni. Mi a megoldás, hagyni, hadd menjen, vagy megpróbálni visszacsalni a bizalmat?
2012. jan. 1. 22:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát sajnálom... :( pont egyik nap beszélgettünk erről a kolléganőmmel... nem tudom milyen régi a kapcsolat. de erről talán el kéne beszélgetni. nekem is szarul esne, sőt, valószínűleg elsőre ki is dobnám. viszont ha hosszú kapcsolat, és egy botlás, akkor LEHET, hogy megbocsájtanék hosszú hetek könyörgése után. de ez is csak feltételezés. De ha viszonyról van szó, és huzamosabb ideig hazudik, akkor tuti felejtős a dolog, bármennyire is szeretem. Sajnos nem tudok tanácsot adni, szerencsére még nem voltam ilyen helyzetben. most biztos sokan azt fogják mondani, azonnal dobd ki. Én lehet, hogy megpróbálnám még egyszer, de utoljára. Lehet, hogy meg fogsz tudni bocsájtani, de a bizalom nem biztos, hogy helyre áll :( ez lesz a nehéz. majd azért írd meg, hogy mi lesz a végeredmény...
2012. jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat nem állhat ingoványos talajon.

Mindenki másképp viszonyul hozzá.

Én úgy viszonyulok ehhez, hogy ez erkölcsi tartás kérdése.

Tehát ha van benne becsület akkor is becsaphat a villám csak akkor nem ilyen sunyi módon rendezi le.

Ha nincs benne tartás akkor félrelép és a párja arcába hazudik.

És ha ezt megtette és nem volt lelkifurdalása nem lesz a többi nőjénél sem. Honnan tudod, hogy ez volt az első ilyen? Ő vallotta be bűnbánóan vagy pechjére lebukott?

Akármennyire is fáj sosem tudnék tovább megbízni benne.Ha már magadban is feltetted a kérdést, és kínoz ez a dolog attól tartok, ha vele maradsz egy örökös örlődés lesz az életed. Ki tudja meddig?

Ha lelépsz egy darabig fáj de aztán rendbe jössz és folytatod az életed.

Ebben neked kell dönteni te ismered magad, a párod, a kapcsolatodat.

2012. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
hogy érthető legyen: ha hosszú a kapcsolat és jól működik, nem biztos , hogy felrúgnám egy botlás miatt, de ha hazudik, tehát viszonya van, biztos, hogy otthagynám. Ha rövidebb a kapcsolat, akkor azonnal dobnám, mert ha már rövid idő alatt megteszi... de tényleg nem tudom, mit tennék. ráadásul relatív, kinek mi a rövid és a hosszú... :(
2012. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nálam elvágná magát egy ilyennel. Ő mondta el, vagy véletlenül derült ki?
2012. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
illetve az sem mindegy, hogy én jövök rá, vagy ő áll elém és mondja el...
2012. jan. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat. Több, mint 3 éve tart, előtte 8 évig "csak" barátok voltunk.

Valószínű, hogy bennem nincs meg a tűz, nekem a lelkemet szereti, a másik nőnek pedig a testét...

2012. jan. 1. 22:42
 7/15 A kérdező kommentje:
nem, nem ő mondta el... lebukott
2012. jan. 1. 22:43
 8/15 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik, ő eléggé félrelépegető típus.

Nekem nem kéne egy ilyen, de persze nem vagyok a helyedben.

2012. jan. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szakítanék az biztos! Nem kell itt tovább folytatni a kapcsolatot! Erre nincs mentség!

Írtad hogy az előző nőjét is ezzel a nővel csalta meg, tehát valószínű hogy ő hűtlen típus, nem szeret téged, és valószínű erre nem lehet alapozni semmiféleképpen!

Az a nő úgy látszik nagyon bejöhet neki, ha már két kapcsolatát szedi szét ez miatt! Inkább költözzön össze azzal a nővel, akivel megcsalt, úgy legalább nem kell hűtlenkednie többet.


Sohasem értettem miért élnek az emberek olyan kapcsolatokban amiben bármiben hiányuk van... miért nem beszélik meg őket? Olyan nincs hogy botlás. Botlani a járdaszegélyen szoktak de nem direkt szabad akaratból.


Ő hadd menjen! Te meg találsz hozzád illőt, aki mindenképpen szeretni és tisztelni fog. De legyen tartásod és hagyd meg neki had legyen boldog ahogy neki jó.

29N

2012. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A másik nővel nem költözik össze, mert ő csak erre az egy bizonyos tevékenységre alkalmas (ezt nem a rosszindulat szülte, hanem ő nem háziasszony és anya típus, próbált több férfival is együtt élni, de kitessékelték, mert csak arra jó, hogy szerető legyen). Bár tény, hogy van kisugárzása, amivel megbolondít minden férfit.
2012. jan. 1. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!