Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt. Én nagyon szeretem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt. Én nagyon szeretem őt, de az ő érzéseiben elbizonytalanodtam. Van értelme így folytatni? én 26/N, ő 36/Ff

Figyelt kérdés
Egyik régi alkalmazottunkkal, akivel már az előző párját is csalta. A nővel már régóta nem találkoztak, de most egymás felé sodorta őket a sors egy céges buliban (amin én nem voltam ott) és megtörtént a dolog (csók, szex). Belehalok, ha elveszítem, de az az érzésem, már el is veszítettem, mert ezek után azt hiszem, nem tudok benne tovább megbízni. Mi a megoldás, hagyni, hadd menjen, vagy megpróbálni visszacsalni a bizalmat?
2012. jan. 1. 22:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, ne haragudj, akkor most még csúnyábban fogalmazok: te csicskának vagy jó neki =azaz nem szeret, nem tisztel, csak használ, a másik nőt meg szexre használ= azaz őt sem tiszteli.

Ez egy gerinctelen pasas, nem férfi, egyikőtöket sem tiszteli, csak használ titeket. Te nem vagy hibás, a másik nő sem, de legalább neked legyen tartásod hogy kihajítod!

2012. jan. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató, amit írsz (az a baj, hogy tudom, hogy igazad van).
2012. jan. 1. 23:18
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgybiza notórius hazudozó az ilyen nem változik.

A helyes döntéseket néha nagy fájdalmak árán kell meghozni de megéri.

Mennyi időt akarsz még egy ilyen méltatlan alakra pazarolni?

Mellette maradsz a bizonytalanságoddal, megalázottságoddal aztán sok év múlva vered a fejed a falba mert rá pazaroltad a legszebb éveidet. Pláne ha még gyereket is szülsz neki.Aztán amikor végleg torkig leszel rájössz, hogy a szerelem sem old meg mindent. Ha ezek után bizonytalan vagy ne szövögess komolyabb álmokat.

2012. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Te már nem tudsz benne megbízni, s írod hogy még szereted.Ez alap az érzelmeken nehéz uralkodni! De ebben az esetben akkor se engedd meg magadnak hogy jó indulatú legyél vele!

Dobd ki azonnal,mert kutyából nem lesz szalonna.Ne sajnáld magad!

2012. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Egy megcsalást még TALÁN meg lehet bocsátani, de a Te esetedben tuti, hogy nem tenném - már az előző párját is megcsalta. Tudod az a baj, hogy Te szereted, nem akarod elveszíteni, ő pedig ki fogja használni ezt. Akadnak emberek - férfiak és nők vegyesen -, akik, ha meggörbülnek (vagy a párjuk), akkor sem képesek egy ember mellett kitartani. Ennek sok oka lehet, de qrvára nem ez a lényeg. Az ilyen embert ott kell hagyni, mert valószínűleg a Te "párod" is ilyen.

Sok nő azért nem lép ilyenkor, mert "úgysincs jobb", vagy mert bár "alul értékelve" érzik magukat, a férfi érezteti velük, hogy azért mégiscsak szükség van rájuk, valamilyen szinten. Ráadásul, megalázó felvállalni, hogy felszarvaztak. Namost:

1. Van jobb. MINDIG van jobb.

2. Szükség van Rád, ez igaz. Mint háziszolga, ahogy előttem is már megválaszolták.

3. Ő válik szánalmassá, hogy megcsalt.

NE hagyd, hogy menjen, hanem TE add ki az útját.

26/F

2012. jan. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!