Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szeretem a csokit, gumicokrot,...

Szeretem a csokit, gumicokrot, nyalókát, és minden édességet mint egy gyerek. Ez azt jelenti hogy lélekben még gyerek vagyok?

Figyelt kérdés
14f
2013. febr. 17. 19:09
 1/7 anonim válasza:
Hát ha 14 éves vagy akkor még gyerek vagy nem ?
2013. febr. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, már tini vagyok, és már korlátoltan cselekvőképes!
2013. febr. 17. 19:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Még 18 évesen is gyerek leszel . Nem attól felnőtt valaki , hogy elmúlt 18 éves , hanem gondolkozásmódban és a tapasztalatok miatt lesz valaki felnőtt .

Szóval te még bőven gyerek vagy . Egyébként meg mindenki szereti az édességeket .

2013. febr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
korlatoltan felelossegteljej xD de jot rohogtem. KorlatOZOTTAN cselekvokepes maximum.
2013. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
utolsó..olvasd el mit írt a kérdező
2013. febr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Én már 40 éves vagyok, de szeretem a csokit, gumicukrot, nyalókát, és minden édességet...

A munkahelyemen szellemi munkát végzek, és az agyam is leblokkol, ha nem segít egy kis csoki!

Addig nincs gond, ha tudsz mértéket tartani, és nem megy az egészség rovására! Vércukorszint, elhízás, rossz fogak stb.

Ennek, nincs köze ahhoz, hogy lélekben gyerek vagy-e vagy sem, inkább egy kis boldogsághormonra van szüksége a szervezetednek ily módon!

2013. febr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor a 61 éves apám gyerek? Mindig gumicukrot meg csokit eszik a tv előtt :D
2013. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!