Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi a havi bevételetek és...

Mennyi a havi bevételetek és ebből mennyit költötök a gyerekre/kekre (mennyi idős/ek? ) Mennyi megy el kajára? Albérletben laktok vagy sajátban? Van hiteletek?

Figyelt kérdés
Ami még fontos, merre laktok? És mit dolgoztok?
2013. ápr. 11. 12:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

én nem tudok fix bevételt írni.

én 6 órában dolgozom, így most 130.000.- a bevételem, ez a fix, ebből kell mindennek kijönnie ha olyan.

50.000.- a rezsi, anyósék lakásában lakunk még (nem velük, csak náluk). ovi havi 10.000.- minden más megy kajára, 70.-80.000.- szoktunk rá költeni.

férjem vállalkozó, van olyan hónap amikor 30.000.- hoz haza egész hónapban, de van olyan is, hogy ennek a 10x-esét (sajnos az azért ritka...). övéből fizetjük a 2 autó költségét és a benzint, ha nem keres, akkor buszozunk :)

nagy általánosságban nem panaszkodom, olyan havi 40.000.- tudunk félretenni de ha hozzá kell nyúlnunk akkor igyekszünk visszatenni.

egy gyerekünk van, szerintem elég sokat költünk rá, minden hónapban 10.000.- biztos elmegy ruhákra, cipőre, játékra, most pl. biciklit kapott.

Pest megyében lakunk

2013. ápr. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Olaszországban élek.ha már lúd legyen kövér, ha otthagytam Magyarországot, legalább tenger legyen a közelben.
2013. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Havi összesen bevételünk 300 ezer.

Van egy 1 éves kislányunk. Külön leválasztott házrészben lakunk férjem szüleinél. A rezsi kb. 50 ezer. Tankolás 30 ezer. Havi kb 100-120 ezer megy el ételre. Nem várt kiadások (nálunk mindig van ilyen) 20-30 ezer. Havi szintem félrerakunk tartaléknak...változó, hogy mennyit. A maradék elmegy ruházkodásra vagy szórakozásra.

Pest megye

2013. ápr. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Havi bevételünk kb 170-180 ezer,úgy,hogy mindketten még tanulunk,nem sokára diplomások leszünk,páromnak szakmája is van,és dolgozunk,én részmunkaidőben.Egy 2 éves fiunk van,rá kb havi 30 ezer megy el,kb 40ezer a kaja,rezsi 50ezer,kocsi havi 10ezer,és akkor ha van valami ünnep,vagy gyógyszer kell vagy bármi az kb havi 10-20ezer szokott lenni,a maradékot félre tesszük.Dunántúlon élünk,Budapestől kb 50-60kióméterre
2013. ápr. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

ja lemaradt

saját lakás,nincs hitel,ruhát kb félévente vásárolunk nyár végén őszre,télre tavasszal tavaszra,nyárra,ekkor kb 60ezret költünk elre,persze ha kell valami ruha kisfiunknak vagy nekünk cipő stb akkor azt az adott hónapban,kozmetikumokat renedelem kb fél évenként,mert sokáig jók

2013. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

havi bevételünk 230 ezer forint.

másfél éves gyermek.

Havonta kb 10.000 forint amit költünk rá (pelenka, popsitörlő), folyamatosan kapjuk a kinőtt ruhákat a családból, így 2-3 havonta kell csak valamit vennem.

saját házban lakunk, amin hitel van (50ezer havonta)

kajára nem tudom mennyi megy el, max 30ezer, úgy hogy a mamám nevelt csibéket, húsra nincs gond, és tojást is tud szerezni ingyen.

2013. ápr. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Olaszország, húú de jó neked! :) :)

Szerintetek havi fix. 225.000 Ft-ból ki lehet jönni, minimális hitelünk van?Bár nyilván ki kell jönni valahogy. :) Nyugat-Magyarország

2013. ápr. 12. 16:07
 18/26 A kérdező kommentje:
egy kis lakásunk van, 2 gyereket tervezünk.
2013. ápr. 12. 16:09
 19/26 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nem igen. még egy gyerekkel is necces, kettő már tuti nem.
2013. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy most így mennyire jöttök ki belőle. Mennyi a rezsitek, mennyiért vásároltok. Szóval írd le te is, hogy most mennyit és mire költetek, és az alapján tudunk választ adni.
2013. ápr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!