Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi a havi bevételetek és...

Mennyi a havi bevételetek és ebből mennyit költötök a gyerekre/kekre (mennyi idős/ek? ) Mennyi megy el kajára? Albérletben laktok vagy sajátban? Van hiteletek?

Figyelt kérdés
Ami még fontos, merre laktok? És mit dolgoztok?
2013. ápr. 11. 12:45
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
NAV-os vagy? Mert akkor nem válaszolok.
2013. ápr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy az én válaszomra vagy kíváncsi de leirom:

3 gyerek van, 1/6/8 évesek. Csak a férjem dolgozik 1800 eurot keres havonta.az albérlet 350 havonta,+ villany, gáz telefon, , internet(az utobbik 2 havonta), két hitelünk van, e havonta összesen 300 euró. Kajára kb 400 euro megy el, a gyerekekre havi szinten ugy 100 euro.a pelenka, babakaja az a kajához tartozik. Külföldön élünk, a férjem egyszerű gyári munkás.

2013. ápr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Ja, nem, itt azok is vannak? Én csak kíváncsi vagyok. :) Nyilván nem érdekel város,utca, házszám,beérem a megyével is, meg az is csak nagyjából, hogy milyen szektorban dolgoztok.

A kérdés első része azért érdekel, mert gyerekvállalás előtt állok, a többi meg puszta kivácsiság, ha már kiírtam a kérdést.

2013. ápr. 11. 12:52
 4/26 A kérdező kommentje:
Kedves második, hát igen, külföldön egy fizetésből, egyszerű gyári munkával is simán meg lehet élni. Én is kacsintgatok kifelé, de sajna a párom nem. :( :( Németország? Én Ausztriával szemezek...abba még talán a párom is belemenne.
2013. ápr. 11. 12:55
 5/26 gabszem ***** válasza:
100%

Kecskeméten élünk, kettőnk bevétele párommal kb. 370.000 Ft. Párom állami cégnél dolgozik, én szállítmányozásban, de most GYED-en vagyok. Lakáshitelünk van. Egy gyerekünk van 14 hós Kislány.

Hát, hogy mennyit költünk mondjuk a gyerekre azt nehéz megsaccolni. Elmegy havi 2-3 popsitörlő, de a legolcsóbbat szoktam venni, mert az is tökéletes. Pelusból jót veszünk (Pampers, Libero, Babylove) ,de általában a DM-ben veszem kuponnal hogy olcsóbb legyen, de igy is kb. 4000 Ft egy csomag ami kb. 3 hétig elég. Bébiételeket is igyekszem mindig akciósan venni, de legtöbbször én főzök. Egyéb kiadás a rezsi, ami télen kb. 60ezer a fűtés miatt, de volt hogy több is volt. Ha NAV-os vagy az se baj :) Nincs takargatnivalónk, becsületesen dolgozó magyar állampolgárok vagyunk :))))

2013. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
16%
A gyerek 60-70ezer havonta+a magán bölcsöde heti 3 napon egyenlőre az 55, kajára 100-150 megy el+plussz a párom benti ebéde. Sajátban lakunk. Most csak olyan 500ezer van mivel én még gyeden vagyok, nem sokára megyek vissza dolgozni akkor már jobb lesz, olyan 650-700 körül.
2013. ápr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
54%
6os vagyok az lemaradt hogy egx fiunk 2 éves lesz. Páromprojekt managger egy műszaki cégnél és pénzügyekkel foglalkozom amikor dolgozom.
2013. ápr. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Kb 300.000 a havi bevételünk. 2 gyerekünk van. A rezsi 80 ezer körül van, kajára olyan 60-at költünk átlagosan. Saját házban élünk, hitel nincs. Kb 20 ezret költünk egyéb dolgokra (tisztító, tisztálkodási szerek, stb) 40-et eltankolunk, de ez inkább csak télen, ha jó idő van, akkor többet gyalogolunk. Kb egy 10-es havonta a két kutya. 20 ezer megy a megtakarítási számlára, és 5-5 ezret rakunk a babakötvényükhöz mindkét gyereknek.

A maradékból mennek a "luxuskiadások" és a szórakozás, valamint ha ruha, cipő, ilyesmik kellenek, akkor tudunk venni. Illetve ide sorolnám a plusz tankolást is, ha megyünk valahova messzebbre.

Ja, meg a gyerekek óvodai kajája összesen 18 ezer, az kimaradt. Mindketten szellemi foglalkoztatottak vagyunk, és Dunántúlon lakunk, 40000-es városban.

2013. ápr. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy a gyerekek 5 és fél, valamint 3 évesek.
2013. ápr. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Fejér megye. Két gyerek, 2 és 3 évesek. Én kereskedelemben dolgozok, de most gyeden vagyok, a párom szolgáltatásban, végül is autóipar. Az én gyedem 70-72 ezer, családi pótlék 26600 Ft. Párom 110 ezret keres, így mindennel együtt kb. 208 ezer, de júniustól megyek vissza dolgozni, akkor több lesz egy 30 ezerrel a bevételünk.

Albérletben élünk, az most télen átlag. 78-80 ezer volt, nyáron persze kevesebb. Egy autónk van, nincs rajta hitel, folyószámlahitelünk van még.

2013. ápr. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!