Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A FELICITAS Kismamacsomag...

A FELICITAS Kismamacsomag Nivea Férfi Deo-t tartalmazott! Szerintetek ez nem ciki?

Figyelt kérdés

Volt benne sok prospektus,Baba magazin,MAM cumi,Avent edényke,teafilterek,tisztasági betét,Nivea termékminták-popsikrém,bőrfeszesítő krém és ffi deo(???)!Sztem inkább 1db mintapelussal jobban jártunk volna,nem?

Tudom "ajándék lónak NE nézd..",de hát ez akkor is felháborodást keltő,h belecsomagolnak a babáknak-mamáknak szánt csomagba egy nem oda illő terméket!


2009. szept. 19. 18:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem értem miért kell ezen kiakadni. Ha Te nem is gondolsz a párodra, attól ő még van, és biztos örül annak, hogy kap egy kis apróságot.
2009. szept. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A mi csomagunk meg tele volt prospektussal meg lejárt kuponokkal!Valami ajándékféle azért lehetett volna benne!:((((

2009. szept. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem tök jó, hogy gondolnak az apukákra is. Így áll össze egy család: baba, anya, apa. Ez így van rendjén, ha férfi Nivea formájában is :)
2009. szept. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!