Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A FELICITAS Kismamacsomag...

A FELICITAS Kismamacsomag Nivea Férfi Deo-t tartalmazott! Szerintetek ez nem ciki?

Figyelt kérdés

Volt benne sok prospektus,Baba magazin,MAM cumi,Avent edényke,teafilterek,tisztasági betét,Nivea termékminták-popsikrém,bőrfeszesítő krém és ffi deo(???)!Sztem inkább 1db mintapelussal jobban jártunk volna,nem?

Tudom "ajándék lónak NE nézd..",de hát ez akkor is felháborodást keltő,h belecsomagolnak a babáknak-mamáknak szánt csomagba egy nem oda illő terméket!


2009. szept. 19. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Szia!


Valamelyik csomagban nálunk meg ffiborotva volt + sör. Jó a sör alkoholmentes volt, de akkkor is:DD

2009. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Talàn hogy a papa se érezze kirekesztettnek magàt:)
2009. szept. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Sör tejserkentö!
2009. szept. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Nekünk is ez volt benne, de én nem bántam. A férjem kipróbálta, és úgy megszerette, hogy azóta azt használja. És a cégeknek ez a célja, mert amúgy nem "jótékonykodnának". Ez semmi más, mint reklám nekik, nekünk meg egy kis plusz, aminek örülhetünk. Én legalábbis így fogom fel.

38 hetes pocis

2009. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Tudom, hogy tejserkentő a ser, de akkor már 2 filter teát is beletehettek volna! :)Volt olyan, akinek kilyukadt a sör és tiszta sör lett az egész csomag, pedig még ki se bontotta.
2009. szept. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem ciki, nem is értem a felháborodásodat. A babának van apja is, nem? Őrá is gondoltak.

Egy csomag koton, vagy tampon, na az ciki lett volna. :D

2009. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
:-) LOL
2009. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Mi hajzselét kaptunk mellé,de a párom örült neki,hogy rá is gondoltak.
2009. szept. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%
Mi is hajzselé mintát kaptunk és még volt benne egy pelus is.Végül is az első csomagban is volt Rigips-es gipszkartonozási tanácsadó.
2009. szept. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%

Az én csomagomban speciel volt tampon:))) 13 hónapja szültem, azóta szoptatok (meg szedem a fogamzásgátlót, amit ilyenkor lehet, a mini-pill szedése alatt sincs mensi), úgyhoogy a szegény kis tamponcsomag ott figyelt egy darabig a fürdőszobapolcon, aztán odaadtam a húgomnak:)))

A pasidezodort meg lehet, hogy a babának szánták, mire felnő...Nem lehet túl korán kezdeni a reklámközönség toborzását:)))

2009. szept. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!