Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennél kocsit a gyerekednek?

Vennél kocsit a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Friss jogsis lánynak. Ha igen milyet vennél/vettél?
2013. márc. 23. 12:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
61%
A nyerekednednek biztos nem vennék, de a gyerekemnek már igen.
2013. márc. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Vennék.De nem egyből,mikor megvan a jogsija,hanem egy két hónapig az enyémen gyakrolna,úgy hogy mellette vagyok,aztán az új kocsiján is egy kis ideig mellette ülnék.Ez azért nagyon sok mindentől függ.Mennyire vigyázna rá,van-e érzéke a vezetéshez,megbízható-e,pl. az én bátyám kapott a szüleimtől 19 éves korában kocsit,soha nem bravúrozott vele,meg nem az a 160-nal megyek az úton a haverokkal,közben telefonálok,és max decibellel üvölttetem a zenét típus.Ha normális,és fel tudja fogni,hogy a közúton milyen veszélyek leselkednek,akkor vennék.
2013. márc. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Ha van pénzem a gyerekem jól nevelt,rendesen tanul,érettségije jól sikerült épp továbbtanulni készül akkor vennék egy kisebb használt pár éves autót.
2013. márc. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Igen,vennék egy régi roncsderbit,no servo,semmi extra rajta.Egy év elteltével meg már látnám,hogy mennyire megy neki a dolog,ne akkor vennék egy extrásabbat,vagy amilyet szeretne és meg is engedhetünk.

A férjem egy 92-es Golfot rakott a sejhajom alá,a jogsi megszerzése után (2009),amikor avval látta hogy megbízható vagyok csak akkor engedte,hogy a családi autót vezessem.

2013. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Vennék de én egy biztonságos autót, ha esetleg ne adj isten balesete lenne (mert úgye még tapasztalatlan friss jogsival)akkor ne legyen semmi baja a gyermekemnek!

Ha márkára vagy kiváncsi akkor vw

2013. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Igen, de csak az egyéb dolgai alapján megérdemli és ha bebizonyítja, hogy ésszel vezet.

És persze semmiképpen sem új autót, inkább egy régebbit, aminek azért alacsony a fenntartási költsége.

Én anno még a jogsimat is magamnak finanszíroztam, majd 1,5 évig jártam egy Trabanttal, amire szinte semmit sem kellett költeni :) Közben összespóroltam egy kis pénzt és vettem egy újabbat, majd így tovább.

Jelenleg egy vadiújjal járok, igaz ez céges :D

2013. márc. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Azért egy modernebb, biztonságos autóban, megfelelő tudással, csak nagyobb biztonságban vagyok, mint egy régi Ladával. És ha megengedheti a szülő, miért nem vehetne autót? És a junior Raylén is részt vettem már, úgy hogy egy pici gyakorlatom azért van 19 évesen is. Még ha lány vagyok is.
2013. márc. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
10-es! Ha 23-24 akkor még nem??? Miért is kérdem én? Utána már kb. magának is tud venni... Vagy te 30-40 éves koráig tartod el a gyerekeidet? Jézusom... Bocsánat... Ezen akkor nem hökkenek meg ha azt írod, hogy ha 17 éves akkor még nem...
2013. márc. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem, nem vennék akkor sem, ha megengedhetnénk magunknak.

Főleg nem friss jogsisnak.

2013. márc. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
17%

Persze! Miért ne?:)


Mi a lányunknak egy új BMW 120d-t vettünk.

2013. márc. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!