Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vennél kocsit a gyerekednek?

Vennél kocsit a gyerekednek?

Figyelt kérdés
Friss jogsis lánynak. Ha igen milyet vennél/vettél?
2013. márc. 23. 12:38
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Ha megtehetném miért ne? Egy kisebb kocsit vennék neki, amelyen gyakorolhatna.
2013. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

VW és 10 évnél idősebbet. Tanulókocsinak-hibázásnak kiváló. Új és gyors felturbozott kocsit semmi képen sem.


Kell pár törés neki, hogy megtanulja a sebesség jó dolog, de az élet még jobb.

2013. márc. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim válasza:
66%
A kinek? :D
2013. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Nem! Spórolja össze magának, ha annyira akar autókázni.
2013. márc. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Friss jogsival még nem igazán engedném egyedül vezetni, ameddig nem tudom hogyan vezet és mennyire megbízható.

Egyébként én a sajátomat adnám oda neki, hogy azzal gyakoroljon mert addig minek fizetni egy másik autóért ha valami kárt tesz benne hamar, vagy ha nem is használná rendszeresen.

Persze nekünk két autónk van itthon egyik a férjemé, azt minden nap használja munkába menete, másik az enyém, időnként használom csak, azért is adnám azt oda.

Ha már eljönne az ideje és lenne is rá jó indok hogy miért legyen saját autója, és hogy megérdemli-e akkor vennék neki, de inkább olyat amint könnyű fenntartani, lehet is kapni hozzá alkatrészt, meg fogja is bírni valameddig.

2013. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A gyerekemnek! vennék.
2013. márc. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Engem apum tanított vezetni. Részt vettem két vezetéstechnikai tanfolyamon is a Hungaroringen.

Ezután kaptam egy új Ford Fusion Kocsikát.

2013. márc. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Valami régebbit vennék, hogy gyakoroljon rajta.
2013. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Anyuék nekem egy 20 éves Ladát vettek. Jó volt rajta megtanulni vezetni, mindenhova azzal mentem :D
2013. márc. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
attól függ hogy mennyi idős ha nincs meg 23-24 akkor még nem..
2013. márc. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!