Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vennél neki ajándékot a...

Vennél neki ajándékot a helyemben? (Bővebben lent. )

Figyelt kérdés

Barátommal már több éve együtt vagyunk. Születésnapom előtt épp egy hosszabb mosolyszünet volt, de 1-2 héttel előtte kibékültünk. Viszont születésnapomra nem kaptam semmit. Csak MSN-en egy "jajj, boldog szülinapot" mondatot. Neki most lesz majd nemsokára, és nem tudom mit tegyek. Szerintem megérdemelné hogy ne kapjon semmit, ne is köszöntsem fel, viszont az elég szemétség lenne... Te mit tennél?

A válaszokat előre is köszi.


2011. okt. 4. 07:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél neki valamit akkor lehet ,hogy szégyelni fogja magát, hogy ő nem vett neked semmit.
2011. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

én nem vennék/ adnék neki semmit. a helyedben én is csak így mellékesen megemlíteném neki, msn-en....hát milyen ez már?

ettől is elég sz@rul fogja érezni magát, ne aggódj :D

2011. okt. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bánomisén ***** válasza:
Te is küldj neki msn-en egy üzenetet és kvittek vagytok. Nem is várhat el tőled többet jelen pillanatban.
2011. okt. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem köszöntöd föl, úgy fogja gondolni, hogy azzal se volt baj hogy Ő elfelejtette, hisz Te is. Utólag már nem lehet kidumálni ezt akkor se, ha tényleg szándékosan teszi az ember annak érdekébe, hogy észrevegye magát.


Én vennék neki egy naptárat ajándékba, abba bejelölném az összes fontos eseményt, amiről nem érdemes megfeledkezni, ha már több éve együtt vagytok. Csak addig fog örülni ugyan amíg ki nem bontja, no de az nem baj. Ez egy kicsit olyan lenne mint Mátyás ajándéka. Kapjon is, meg nem is :)

2011. okt. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vennék neki semmit sem :S

Csak az a baj a fiúkkal/férfiakkal, hogy nem minden esetben esik le nekik a célzás...

Bár a lovagod nem lehet valami gáláns, ha így elintézte, hogy megússza a szülinapod. Én már akkor elgondolkodtam volna, hogy a jövőben mit akarjak egy ilyen embertől?!

2011. okt. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vennék neki ajándékot, főleg ha szeretem, nem tudnám megtenni hogy kiszúrom a szemét egy "Boldog Szülinapot!" kijelentéssel. Nem számítana hogy tőle kaptam-e ajándékot.
2011. okt. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem, de én nem is vagyok olyan ajándékozós 20
2011. okt. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én vennék neki valamit, mert nem azért adok ajándékot, mert én is kaptam, hanem mert örömet szeretnék okozni.

Ja és nem célozgatni kell, hanem mondani.

2011. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy mellékesen átnyújtott tábla csoki megteszi, se nem túl sok, se nem túl kevés az adott helyzetben.
2011. okt. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!