Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudták feldolgozni...

Hogyan tudták feldolgozni hogy elment a babátok (vetélés)?

Figyelt kérdés
2013. márc. 21. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Elfogadással, hülyén hangzik de csak akkor gyógyulsz ki a bánatból ha rájössz, hogy ezen már nem lehet változtatni és meg kell tanulnod együtt élni vele és csak a jövőre tekinteni.
2013. márc. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

annyira nehéz ezt elfogadni és túl lépni rajta, nagyon nagyon örültünk a babáknak és szerencsére ahogy eldöntöttük h szeretnénk össze is jött, a párom azt mondja h lesz még babánk gondolja erre, de most azt érzem h nem akarom még egyszer ezt átélni és nagyon félek h mi lenne ha újra babát várnék!

ti mennyi idő után próbálkoztatok újra?

2013. márc. 21. 19:36
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú dolog, ami velünk megtörtént. Nehéz, de az idő majd enyhíteni fog rajta. Nekem októberben ment el, 7 hetesen. Sajnos azóta egyéb családi tragédiák is történtek nálunk, így nem is tudtam igazán foglalkozni az érzéseimmel. Megbékéltem az esettel, de rettenetesen félek, hogy újra megtörténhet. Szerintem ez a legrosszabb az egészben, a félelem, hogy mi lesz a következő teherbeesésnél. Mi lassan újra próbálkozhatunk, de minden nap ezen agyalok, hogy rendben lesz e minden. Sajnos okosabbat nem tudok írni neked. Ha tudod beszéld át a pároddal, de próbálj kikapcsolni is valahogy, hogy ne agyalj. Hogy hogyan, azt neked kell kitalálni. :)
2013. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még sehogy, márc. 9-én vetéltem el. A legiszonyatosabb a nőgyógyásznál volt amikor a váróban kb. 3 órát vártam, boldog kismamák csacsogtak körülöttem egymásnak dicsekedve a kis pocaklakókról, én meg csak hallgattam a könnyeimmel küszködve, pár nappal előtte lehet én is vidáman csatlakozok a beszélgetésükhöz, de így csak marad az őrült fájdalom, és a rettegés, hogy újra megtörténik, és lehet soha nem is lesz babám.
2013. márc. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én a 23. héten vetéltem el!Ez középidős vetélés!A baba jól volt, a véremben lévő fertőzés jutott be a méhbe, kinyílt a méhszáj beindult a szülés, nem volt mit tenni!32cm és 570g volt a kisfiam!

Ez alig több mint 3 hónapja, december 31-én hajnalban!

Hogyan lehet feldolgozni egy vetélést??Nem tudom!Talán az idő segít enyhíteni a fájdalmat, a szenvedést!Az elfogadás nagyban hozzájárul ahhoz, hogy jobban legyél!

Sosem fogod elfelejteni ŐT! Mindig eszedbe fog jutni!EL kell fogadni, hogy van amit nem tudsz irányítani sajnos!Rettenetesen fáj én még mindig sokat sírok a kicsikém után!Az hogy majd lesz másik baba, nem fogja elfeledtetni, azt amin átmentél... Engem személy szerint ez a mondat dühít!Ha valaki nekem ilyet mond, ki szoktam kérni magamnak!Megkérdezem az illetőtől, hogy a majd lesz másik babám mondattól, vissza kapom azt a babát akit elveszítettem!Ez a dolog nem olyan hogy kilyukadt a harisnyám, sebaj majd lesz másik...

Szóval az idő a legjobb segítőtárs ebben!ÉS az, ha a körülötted élők nem mondanak marhaságokat!

Nekem őrületesen fáj hogy elveszítettem a kisfiamat!Első gyermekünk volt!Kicsit árulásnak érzem ugyan, de mi már próbálkozunk a következő babával, 3 hónap telt el!!Szeretnénk gyermeket, nem leszek fiatalabb sajnos, nincs időm várakozni!És elfogjuk mesélni neki, ha elég nagy lesz, hogy van egy bátyja az angyalkák között...


Sok erőt és kitartást kívánok!Minden jót!És következő babára fel!

2013. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!