Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mekkora a hasatok? Az enyém...

Mekkora a hasatok? Az enyém még mindíg elég nagy. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Hat hónapja szültem természetes úton. A babám tápszeres, már mindent eszik.
2009. szept. 16. 18:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem reggel egész ok (5.5 hónapja szültem császárral), de estére úgy felpuffadok, hogy még mindig 20 hetesnek nézek ki kb :( A módszerem, hogy 3 hete diétázom (90 napos), de még semmi hatása :( és heti 1x teniszezem, fogyi nadrágban, ennek van egy kis hatása, legalább már másképp áll a bőr a combomon, fenekemen, de a hasamon nyoma sincs. Szerintem csak a kitartó hasizmozás fog segiteni, ahogy nézem saját tapasztalataim alapján.
2009. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hasizomgyakorlatok: felülés és egyebek.
2009. szept. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én két éve szültem, és sajnos a hasam még mindig nem a régi. Pedig hogy mondta mindenki, hogy aki 20 évesen szül (mint mondjuk én), annak majd milyen gyorsan regenerálódik a hasa meg mindene. Sajnos én ezt máshogy tapasztaltam :( Pedig olyan feszes bőröm volt mindig. Hát a hasam már nem az. Tornázom meg minden, de nem sok eredménye van, a bőröm sajnos nagyon löttyedt.
2009. szept. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a tornára szavazok.

Én 25 kg-ot szedtem fel terhesség alatt, maradt belőle jó sok szülés után mindenhol. Szülést követően hordtam hasleszorító övet kb három hétig napi néhány órát, valószínűleg ez is segített valamit, mert a súlyfeleslegem ellenére nagy hasam nem maradt, de azért még bőven volt.

A babám egy hónapos korára fixálódott le, hogy tápszeres lesz, mert még mindig nem volt tejem és akkor el is kezdtem tornázni.

Otthon tornáztam dvd-re amíg ő aludt reggelenként, kb negyven perc, simán megoldható volt és nagyon hasznos. Mire ő négy hónapos lett nekem már semmi pocakom nem volt, meg összességében is sokkal jobb alakom lett, mint terhesség előtt volt (akkor sem voltam duci, csak nem voltam izmos.

Én zsírégető tornával kezdtem, majd amikor már kellőképpen lement minden, akkor áttértem az alakformáló tornára. A fiam úgy megszokta, hogy mai napig engedi, hogy tornázzam mellette, addig ő is járkál körülöttem és próbál utánozni. :-)

De itt most tényleg rendszeres, heti öt alkalmas tornáról beszélek és fontos tudni, hogy helyi fogyás nincs, vagy beindul a zsírégetés mindenhol a testeden és max a pocidról jobban megy, mert ott több van, vagy nem megy sehonnan. A felülés és társai izomerősítő gyakorlatok, a hasizmod erősebb lesz tőle, ha jó sokat csinálsz belőlük, de az izmon lévő védőréteg csak nagyon lassan fog ettől vékonyodni, tehát a hatását nem fogod aktívan látni.

Attól függetlenül, hogy a szövege nagyon idegesítő, de ajánlom kezdésnek a Norbi fittness kickbox 1 dvd-t, csak elsőre nehéz, majd nevetve megcsinálod.

Itt megtalálhatod: [link]

2009. szept. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9 hós lesz lassan a fiam, s nekem is akkora a hasam, mint egy 20 hetes anyukának. Sosem voltam az az feszes hasú, csupa izom hölgy, de mióta a piacon előre akarnak engedni a sorban, illetve a buszon átadják a helyet, zavar. Másfél hónapja nem szoptatok. Próbálkoztam szénhidrátmentes étkezéssel, ami időlegesen segített is, de mióta újra eszem kenyeret, újra puffadok. Szerintem is csak a hasizomgyakorlat fog segíteni. Egyébként 5 kiló többlet van rajtam a várandóság előtti állapothoz viszonyítva, igaz én pár hónappal a teherbeesés előtt adtam le 5 kilót.
2009. szept. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 3 hónapja szültem, 26 kg-ot szedtem fel a terhesség alatt, pedig végig terhestornáztam, odafigyeltem az étkezéseimre, és mégis szülés után 16 kg tiszta háj maradt rajtam. Mondjuk vizesedtem is rendesen a 23. héttől, de szülés után 1-2 hét alatt lement az ödéma.


Szülés után 6 héttel kezdtem el szobabiciklizni, fokozatosan eljutottam a 40 percig. Ezt minden második nap csinálom. Bringa mentes napokon meg tornázok. A kajálásra odafigyelek, semmi édesség, sok gyümölcs, zöldség stb...

Eddig 6 hét alatt 3kg-ot fogytam, már csak 13-at kell leadnom... :-/

A hasam iszonyú löttyedt, 88cm a derékbőségem. Szoktam felüléseket is csinálni, másnaponta úgy 40-50-et. Nem tudom ez sok-e vagy kevés...


Véleményem szerint csak a mozgással, felülésekkel lehet eredményt elérni, de csak hónapok alatt. Bár ez is alkati dolog, aki hajlamos a löttyedésre (mint például én) annak sosem lesz feszes a hasa, főleg szülés után...


Kitartás!!

2009. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az őszinte válaszokat! Sokat segítettetek.

Legyen szép napotok, és jó egészséget a babótoknak is :-)

2009. szept. 18. 06:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!