Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után milyen lett a...

Szülés után milyen lett a hasatok?

Figyelt kérdés
Van akinek egyből szép és feszes lett vagy mindenkinek nagyobb maradt és nem túlfeszes ?
2011. márc. 29. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Közvetlenül szülés után még olyan volt, mintha bent felejtettek volna valamit :) Szerencsére mire hazajöttünk (akkor még 1 hetet kellet bent tölteni), már szinte teljesen visszahúzódott a hasam, rám jöttek a régi ruháim, nem is látszot, hogy szültem 1 hónapon belül. Nem híztam sokat, csupán 9 kilót (3,5 kilós volt a a fiam),nem repedt meg a bőröm,úgyhogy én megúsztam. Sajnos a 2., ill. 3. babánál már nem ment vissza a hasam,marad egy kis pocim :(
2011. márc. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ó nekem az első után is maradt pocim!Plusz még az is rátesz, hogy a terhesség alatt alig híztam,most viszont a szoptatás alatt jött rám jó pár kg...de ez van, majd leadom.

Most 5,5 hós a fiam

2011. márc. 29. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia,


nekem szerencsém volt, már szülés után közvetlenül sem maradt nagy hasam, de az a kicsi is lement pár hónap alatt!! talán a bőr nem maradt annyira feszes rajta, mint volt, de az sem vészes :


Ági

2011. márc. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy nagyon kicsi pocim maradt szerencsére, senki nem mondja meg, hogy 1 hónapja szültem. Sőt... amikor felveszem a hasleszorítós csodabugyit, akkor még kisebb a pocim, mint terhesség előtt. :)

Amúgy nekem szerencsére a bőröm nem lett laza, feszes maradt. Bár van oldalt pár repedés, de már az is halványodik.

2011. márc. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szülés után rögtön nekem úgy összeesett mint egy üres zsák.

Aztán epekövesség miatt anorexiás lettem rá pár hónapra... Szóval has nulla csak csont, de az böven. De szerintem alapból visszahúzódott volna ha nincs ez a betegség akkor is, mert ilyen alkat vagyok.

2011. márc. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!