Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Császáros Anyukák! Milyen...

Császáros Anyukák! Milyen lett a hasatok szülés után 1-2 évvel? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve szültem majdnem 4 kg-os lányomat.Nem a heggel van problémám(az szinte alig látszik),hanem a köldököm feletti résszel.Nagyon félek,hogy esetleg sérvem van.:-(

Ezért kérdezem,hogy Nektek visszament a köldökötök rendesen,az eredeti helyére?Nekem a felső része kijjebb van,mint az alsó(ha állok).

Köszi a válaszokat!

(gondoltam érdeklődöm,mielőtt egy doki dilisnek vél a feltételezett problémám miatt)


2011. ápr. 19. 07:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 13 hónapja szültem és ugyanolyan a köldököm mint terhesség előtt volt.

Ha sérv akkor nem kéne fájnia is?

Minden jót!

2011. ápr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy gondolom, hogy ha sérv lenne, akkor fájna. Egyébként visszament a köldököm az eredeti helyére, másfél éves a kisfiam.

Azért lehet, hogy nem ártana megmutatnod dokinak, ha annyira eltérő az eredeti állapottól.

2011. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!Igazából fájni nem fáj,csak olyan fura kinézete van a hasamnak.Meg szabad szemmel nem lehet látni,hogy ott dudorodna valami(neten olyan képeket találtam,hogy rosszul voltam tőlük!).
2011. ápr. 19. 08:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is!Azt mondta a dokim,hogy teljesen szétfeszítették a hasizmomat,és annak idő kell,mire visszatér eredeti állapotára.Azért elmegyek belgyógyászhoz is,hátha valami mást tud mondani.
2011. ápr. 19. 08:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Én ilyet szerencsére nem tapasztaltam, csak, hogy megnyúlt a bőr a hasamon. :(
2011. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én hasam is elplattyant anno, mert nem használtam lefogót, most meg fogyok és olyan, mintha kötényem lenne :((
2011. ápr. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem a régi 2,5 év után sem. Nekem mondta az üzemorvos, hogy talán lehet kicsi sérvem és ha fáj, akkor vizsgáltassam ki. Szóval lehet neked is ilyen.

Mi van veled azóta?

2012. aug. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!