Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a hasatok szülés óta?

Milyen a hasatok szülés óta?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen tudom elfogadni magam. Már lassan 9 hónapja,hogy szültem de még mindig nagy a hasam. Ráadásul nagyon csíkos is igaz tudom,hogy ezzel nem sok mindent tehetek. De legalább lenne lapos. Már nem is fog lemenni? Így nyáron nincs is kedvem strandra menni.
2009. jan. 20. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szerintem le fog menni,a csíkok pedig elhalványulnak. biztos jót tesz a hideg-meleg vizes zuhany,mer annak bőr feszesítő hatása van + hasizomgyakorlatok. Én 3 hónapja szültem,még tornázni nem kezdtem el,de a hasfogóval elég szépen visszahúzódott a hasam (normál szülés), és hát azért van még rajta felesleges bőr,remélem az a fentiekkel szűnni fog. Ne aggódj! Biztos,hogy elmúlik,azt mondják legalább 1 év kell a regenerálódáshoz.
2009. jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de tényleg nem..én fiam 16 hónapos. Nagyon nagyon csíkos a hasam, és hiába halványultak el, nagyon látszik (szerintem) plusz ami még idegesítőbb hogy tapintásra lett tök más. Nagyon szégyenlem is a férjem előtt is, aki imádta a pocimat :((

Tornázok, kenem mindenfélével, jártam ilyen ultrahangos akármire (csak a pénzt vitte) .

A hasizmom jó erős, ettől kicsit feljebb ment a bőr is, de még mindig szörnyű és ez hogy a felület tiszta repedés már sose fog változni.

Ez van.Viszont van egy szép, egészséges tündéri fiam :) Ha ez volt az ára, akkor ez volt.

Azért remélhetőleg neked nem ennyire rossz a helyzet, azért próbálj meg mindent, legfeljebb elmondhatod utána hogy mindent megpróbáltál.

2009. jan. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem is csíkos volt pár hétig, de ahogy csökkent, szinte eltűnt, azóta szép. ja, és tök selymes, mert anno sokat kenegettem. a hasizomgyakorlatok csodát tesznek. a babóm 13 hetes, és 20 kg-ot szedtem fel vele.
2009. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!