Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák milyen a...

Kedves Anyukák milyen a hasatok (1.5 év) szülés után?

Figyelt kérdés

Nekem még mindig akkora mint ha 6 hónapos terhes lennék :(

Egyszerűen nem akar vissza menni.

Nagyon csíkos és lóg. Az még nem is lenne akkora baj (nem akarom senkinek sem mutogatni :) ) De hogy még mindig akkora mint ha terhes lennék nagyon zavar.

Nem tudok felvenni egy normális felsőt csak olyat ami 6számmal nagyobb :( Volt aki megkérdezte,hogy hanyadik hónapba vagyok :( Mit tudnék csinálni vele?


2011. máj. 22. 19:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
hát ha sokat hiztál és nem fogytál akkor olyan is marad.8 honapos volt a babám mikor nem ettem 1honapig semmit kizárolag almát és este elkezdtem futni addig nekem is nagy volt a hasam és tölem is kérdezték,14kgot adtam le és visszahuzodott szépen de a csikok elhalványultak utánna.
2011. máj. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Én 1 évvel vagyok túl, de nekem dettó ugyanez van, csúnya és lóg is + már többször kérdezték, hogy csak nem jön a második baba? A lehetőségekhez képest igyekszem esténként tornázni 30-40 percet, nappal a babámtól képtelen vagyok annyira lefoglal. Hiába a mozgás, séta, házimunka, nem mentek le a kilók :(
2011. máj. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
én több mint 11 hónapja szültem, +16 kg volt rajtam, de mikor a kórházból hazajöttünk, már kezdő súllyal rendelkeztem ,a hasam laposabb mint szülés előtt, és kevesebb vagyok kgba is, még mindig szoptatok, napi 2X. én hízni szeretnék, v vmit felszedni ,emrt kritikusan vékony, és sovány vagyok :( nekem meg ez a bajom :(
2011. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsés voltam,a terhesség alatt alig híztam.Mivel a babánk tápszeres,ezért keveset eszem és sokat szoktam futópadozni,pilatesezni.

Én használtam striaelleni krémet,nekem az is használt.


Próbálj meg egészségesen enni(több gyümölcs,zöldség,stb...) és ha van időd,akkor tornázz,nekem az bevált.

2011. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
16 kg-t híztam, kb 3 kiló felesleg maradt rajtam. A hasam lóg, és nagyon ronda csíkos. Ruhában még elmegy, pláne, ha veszek fel hasleszorítót. De a bikinit el lehet felejteni, nagyon kivagyok emiatt, dehát a gyerekekért áldozatot kell hozni. Irigylem azokat, akinek meg sem látszik. Bár nekem borzasztó nagy volt a hasam, és a gyerek is hatalmas volt.
2011. máj. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ment vissza egy kicsit, de még mindig eléggé nagy. 15 hónapos a lányom. Éppen 10 perce találtam ezt a cikket, nem tudom mennyire használ, de egy próbát talán megér. Én is ki fogom próbálni és nem kell órákat tornázni sem.

[link]

2011. máj. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

én is most fogyókúrázom, nekem az vált be, hogy reggel kávé(nagyon sokat iszom sajnos, függő vagyok :)) és a gyerek maradékát eszem meg reggelire. 2-3 falatot. aztán korán 11:40kor nagy adag ebéd, aztán 4 órakor egy szendvics. utána meg már csak koffeinmentes kv. a hasam sajnos nagyon megváltozott. 1 évig szoptattam, a mellem az eredeti 80b- ről 75b lett...megette a gyerek..hihi...

a derekam olyan mint egy darázsnak, és kajak úszógumim lett. de komolyan lecsúszott minden, és sajnos nagyon löttyedt. pedig próbálok tornázni, de nagyon nem akar helyrejönni...:((

2011. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

jó hogy feltetted ezt a kérdést.


nekem az a bajom szerencsére nekem már szülés után nagyon szépen visszament, bár van egy farmergatyóm amit igazából

1 hete tudok hordani mert most ért össze tökéletesen

így gondolom mostmár kellőképp visszazsugorodott eredeti

formájára...

egy bibi van !

a hasam formája

ha kidűtöm pontosan olyan mintha terhes lennék

vagyis olyan mint az utolsó 1 héten

olyan mint amikor leszáll a has.

felül olyan mintha nem lenne semmi ,mell alatt..

alul meg kikerekedik

egyszóval

megmaradt a hasam formája, attól független hogy

visszahúzódott a méhem.

néha még nosztalgiázok is hogy kidűtöm..

és pont olyan mint az utolsó napokban..

érdekes..

2011. máj. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. máj. 22. 22:42
 10/27 anonim ***** válasza:
41%
.
2011. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!