Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák milyen a...

Kedves Anyukák milyen a hasatok (1.5 év) szülés után?

Figyelt kérdés

Nekem még mindig akkora mint ha 6 hónapos terhes lennék :(

Egyszerűen nem akar vissza menni.

Nagyon csíkos és lóg. Az még nem is lenne akkora baj (nem akarom senkinek sem mutogatni :) ) De hogy még mindig akkora mint ha terhes lennék nagyon zavar.

Nem tudok felvenni egy normális felsőt csak olyat ami 6számmal nagyobb :( Volt aki megkérdezte,hogy hanyadik hónapba vagyok :( Mit tudnék csinálni vele?


2011. máj. 22. 19:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos a fiam, és januárban kezdtem fogyózni és tornázni mindennap otthon 40 percet, lement már 17 kiló és lapos a hasam, mint azelőtt.


Reggelire Zabfalatokat eszem vagy gyümölcsöt, ebédre normális kaját de kicsi adagot, vagy ha csirke, zöldség, leves akkor eszem két adaggal is, uzsonnára egy alma, vagy ilyesmi, és vacsi 6 körül, de semmi cukor, zsír vagy liszt a vacsiban!

Nem vészes, engem nagyon motivált hogy idén nyáron már újra olyan legyek mint két éve nyáron, ugyanis tavaly nyáron szültem, akkor nem érekelt az alakom természetesen, de idénre úgy gondoltam egy év azért elég a formába hozásra.

6 hónaposan hagyta abba babám a szopit ezért kezdtem akkor a fogyót. Ha még szoptattam volna, nem diétáztam volna, de végülis így jött ki.

2011. máj. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen idős babával én is igy voltam.már totl kivoltam,igy elkezdtem figyelni az étkezésemre(nem fogyóztam!)

mivel 15kg maradt rajtam szülés után és nehezen ment le,ezért kellett vmit tennem,most a terhesség elötti sulyomnál vagyok,de még igy is van hasam 2,5 évvel szülés után,főleg ha nem figyelek a testtartásomra,akkor látszik.(már csak olyan a hasam mint 3 hós terhesen,mikor elkezdett gömbölyödni,bár sose voltam lapos hasú)


Doki egy kezdődő sérvet is mondott,de műteni ezt nem érdemes szte,viszont egy kis hasizmozás rámférne....

2011. máj. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Én mindkét szülésem előtt 15-20kg-ot szedtem fel, igaz, sok volt a víz a lábaimon. Szülés után egy héttel mindkét esetben újra belefértem a 38-as farmeromba. A kicsi most 9 hós, a nagy két és fél éves múlt, már nem kockás a hasam, mint régen, de lapos, csíkjaim sincsenek.

Hasról fogyni mozgással lehet, illetve van három foreveres termék, ami nagyon sokat segít.

2011. máj. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bevált a heti 3 futás (20 perc), utána felülés, fekvőtámasz és lábemelgetés. Felülésből sok... kb. 50.

De csak egy hónapig csináltam, akkor szép is lett a dolog, de aztán megint ereszkedik, ahogy abbahagytam... de egyszerűen lusta vagyok...

2011. máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én alihg híztam, hamar le is ment és szülések után pár héttel a régi holmikat hordtam ( 3 és 1.5 évesek a gyerekeim), de csakis behúzott hassal élek, mert ha kiengedem, akkor nekem is 5-6 hós terhesnek látszana. :S

Nekem már az első gyereknél szétváltak a hasizmaim és nem húzódott/nőtt vissza rendesen, hamar jött a másik baba is és azután meg pláne nem tudott regenerálódni. A dokik szerint egyéni adottság miatt lehet, és sajna nekem ezen semmilyen torna már nem segít, bár egy ügyes korrekciósműtét megoldaná... másfél milláért... :S :S :S

Úgyogy marad a behúzott has :-(

2011. máj. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a súlyom a szülés előtti 72kg. De hasam olyan mintha még lenne baba a pocakba. Én még ugyan szoptatok ( 6 hónapos a babám) de jövőhónapban szeretnék elmenni először valamit sportolni bár még nem igazán tudom, hogy mit.

Ti miket sportoltok?

2011. máj. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 hónapig szoptattam, addig igen lightosan mozogtam. Alig vártam, hogy az éjszaki egy szoptatást is elhagyhassam, hogy végre lehessen izomlázam, tornázhassak (hetente 1szer-sajnos annyi időre van csak felügyelője lányomnak).Most 16 hónapos, és végre kevesebb a súlyom, mint szülés előtt. Ha egy kis időt szakítasz a mozgásra, csinálsz pár felülést és odafigyelsz a kajára, hátha lejjebb megy a pocakod. Genetika nem játszhat közre? Mert akkor meg nincs mit tenni.Láttam már én is olyan anyukát, aki még mindig olyan, mintha terhes lenne, de ő ilyen típus. Igaz, neki kettő sráca van.
2011. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

A szülés után 4 hónappal pont olyan lapos lett, mint előtte volt, pedig 40 éves vagyok. Az igaz, hogy elég keveset híztam, 8 kilót összesen és a szülés után 2 héttel le is ment minden.


Most 9 hónapos a kisfiam és még naponta 5x szopizik, szerintem ettől lettem ilyen hamar újra vékony, pedig zabálok, amennyit csak bírok. Eleve vékony testalkatom van, szóval szerencsés vagyok.

2011. máj. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: a védőnőm szerint egyébként a sok rostos zölsdég és a napi 3 liter folyadék segít, ugyanis ha ezek megvannak, hamar "átmegy" rajtad a többi kaja is. Minden nap legalább 2 óra séta is sokat számít, Neked is és babának is jót tesz! Minden jót!
2011. máj. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen őszintén írom, hogy három szülés után sem látszik az égvilágon semmi a hasamon. Általában 10-12 kg-ot híztam, fél év után soha nem volt rajtam már felesleg, sajnos... hamar lefogytam, csak 51 kg vagyok. Semmit nem tornáztam. A szoptatás alatt lementek a kilók 4-5 hónap alatt.
2011. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!