Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák milyen a...

Kedves Anyukák milyen a hasatok (1.5 év) szülés után?

Figyelt kérdés

Nekem még mindig akkora mint ha 6 hónapos terhes lennék :(

Egyszerűen nem akar vissza menni.

Nagyon csíkos és lóg. Az még nem is lenne akkora baj (nem akarom senkinek sem mutogatni :) ) De hogy még mindig akkora mint ha terhes lennék nagyon zavar.

Nem tudok felvenni egy normális felsőt csak olyat ami 6számmal nagyobb :( Volt aki megkérdezte,hogy hanyadik hónapba vagyok :( Mit tudnék csinálni vele?


2011. máj. 22. 19:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Szia.Én nem sokat híztam a terhesség alatt,de nekem is maradt pocim,csíkom nem letta8hál isten).Én a hullahopp karikára esküszöm,négy hónap alatt levitte rólam a maradékot,szép derekat csinált,és csak napi fél órát csináltam este,miután a fiam elaludt,közben meg tévéztem:-)Próbáld ki tényleg segít.Sajna a csíkok maradnak,majd idővel elhalványulnak.Most ismét babát várok,már csak 4hetem van vissza,de a hullahopp karika már itt várja a szobába,hogy újra használatba vegyem:-D Már nagyon várom,hogy tornázhassak vele:)

Üdv

2011. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek aki írt. :)

És a segítségeket (tippek)

További szép napot.

2011. máj. 24. 13:41
 23/27 anonim ***** válasza:

Én szerencsésnek mondhatom magam, terhesség előtt 63 kiló voltam, mára nem vagyok csak 60 kg. A lányom 19 hónapos, rengeteget jövünk megyünk, sétálunk játszóterezünk. Fogyózni nem fogyóztam, igaz voltak olyan napok, amikor nem ettem, de az azért volt mert nem volt rá időm, csak bekaptam néhány falatot.

A bőröm az már más kérdés, a hasammal semmi baj, de a combom hát az csúnya. Bízom benne, hogy majd halványodnak a csíkok.

2011. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Tetszik ez a hullahoppozás! Lehet szerzek egyet. :)


Én 22kilót híztam a terhességgel, amiből 13at haza is hoztam a kórházból. Kb. 3kiló ment le miután abba hagytam a szoptatást 4,5hósan, addig meg se moccant. Az úgy magától, csak az innivalót cseréltem teljesen le vízre (vagyis minimalizáltam a cukorbevitelt). 10hós volt a fiam, mikor azt mondtam nem bírom. Az tette be a kiskaput, h megint rákérdeztek, h "csak nem baba?". Amit már 4hósan egyszer megkérdeztek. Hát igen, az orvos a gonosz ikertesót bennfelejtette. :)

Akkor 1hónap alatt leadtam 7kilót. Ami bevált, h sokkal kevesebbet ettem. 200-250g volt az ebéd és vacsi, a többi meg csak pár falat. Néha tartottam gyümölcsnapot, na az vitte lefele a legjobban.

Ezzel a maradék 2-3kilóval már különösebb bajom nem is lenne, de ugyanaz van, mint amit sokan írtok. Hiába vagyok viszonylag vékony, a hasam mégis kitüremkedik. Azt vettem észre, h evés előtt egész "lapos", de ha csak pár falatot is eszek, egyből oda megy a kaja, és 4-5hónaposnak is elmennék. Írták már, h szétválnak a hasizmok. Én is erre alapoztam, h totál kinyúlt ott, így egyből ott látszik meg minden.

A bőröm az szép maradt, pedig elégé nagy volt a hasam. Se stria , se büggyenés, se semmi. Mondjuk mikor elkezdtem gömbölyödni, akkor minden nap direkt kentem sima bőrpuhítós testápolóval. Lehet jót tett neki.

Tegnap töltötte a 15hót a kisfiam, és tehát 2-3kiló van még rajtam.

2011. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

15 hós a kisfiam és nekem is nagy még a hasam. Ha nem figyelek oda és ne mhúzom be, akkor tök ronda, szinte kibuggyan. Meg nekem egy kicsit furán nagy, igazából nem ott ahol terhesség előtt, hanem egy kicsit föntebb kezdődik. Lehet, hogy amiatt mert császáros voltam? :(

Járt még valaki így?

Én most kezdtem el tornázni, 2x hetente. Többre nincs energiám, remélem lesz hatása.

Ha valakinek tuti tippje van, szívesen olvasok még :)

2011. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Hát sajnos nekem is nagy hasam van így 1 évvel a szülés után!nekem is teljesen kibuggyan,lóg mint egy malacnak!pedig szülés után lementek a kg-ók viszont nekem szoptatás alatt szépen lassan vissza is jöttek!Nekem i vannak cíkjaim bár az nem olyan véze pedig végig a terhességem alatt minden nap kentem!

Én most drasztikus dologhoz folyamodok mivel júliusban megyünk nyaralni baráti társasággal és nagyon szégyenlem így nem vetkőzök le fürdőruhára!Szóval én holnaptól káposztaleves-kúrába fogok!Tudom ez nem vmi jó megoldás de nekem most sűrgős lenne fogyni!ha meg sikerülne utánna teljes életmódot változtatok(liszt,cukor semmi)Ja és esténként ha a fiam elalszik akkor megyek futni legalább 20-30 percet!

Remélem sikerül leadni azt a pár kg-ót!

2011. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
18 hós a lányom, még nekem is nagy a hasam sajnos. A szülés alatt nem híztam túl sokat, 14 kg-t (első gyerekkel 26 kg-t híztam és két év alatt ment le a hasam úgy-ahogy.) A második gyerkőccel a szoptatás alatt híztam meg iszonyúan, pár hónap alatt több volt a súlyom, mint mikor bementem szülni. De amíg szopizott a kicsim, nem fogyóztam. Miután már csak kamu cicizik a lányom, (én vagyok az élő cumi), azóta fogyóztam, lement 10 kg, de még van rajtam bőven. A hasam most olyan, mint félidős terhesen. Júniustól megint szeretnék diétázni és valami sport is kellene, csak két gyerek és háztartás, plusz suli mellett nem nagyon van időm, talán majd nyáron. Kitartást mindenkinek, aki hasonló helyzetben van, mindenkinek a legjobbakat!! Üdv!
2011. máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!