Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után mennyi idővel...

Szülés után mennyi idővel halványultak el teljesen a striáitok, és mikor lett a hasatok a régi?

Figyelt kérdés
8 hetes anyuka vagyok, de még látszanak a csíkok, és lóg is a hasam. tornázok, de nincs sok időm rá. Ti mit csináltok/ csináltatok???
2009. febr. 12. 14:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Striám szerencsére nem volt. A hasam eléggé löttyedt volt én nem tornáztam semmit, csak szoptattam és a fiamat emelgettem, 5 hónap alatt majdnem olyan mint volt. Bár teljesen lapos, feszes hasam nem volt régen sem. A hasam húzódott vissza a legkésőbb.
2009. febr. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 hónapja szültem, de még látszanak a striáim, igaz, már nem lilás vörösek mint voltak, a színük megegyezik a bőröm színével, de egy bizonyos szökből nézve jobban látszanak. A hasam sajnos még mindig elég löttyed, igaz, nem is nagyon tornázom, de mindenki azt mondja, hogy fogyok folyamatosan. Én nem bánom, hogy nem pikk-pakk dobtam le azt a 10 kiló felesleget, így van ideje valamennyire összehúzódni a bőrömnek. Bár már most is van olyan, hogy csak megnyúlt bőr, de remélem eltűnik.
2009. febr. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 3 hónapja szültem és a hasam már majdnem teljesen visszament. A bőröm még löttyedt egy kicsit, de ha lemegy minden plusz kiló, vissza fog menni (eddig 10 kiló ment le, szoptatok, nem fogyókúrázom, csak odafigyelek arra, hogy mit eszem és mikor). Rengeteg striám van sajnos, de a napokban vettem észre, hogy elég rendesen elhalványodtak. Ahogy az előző válaszadó mondta, bizonyos szögből már alig látszanak, más szögből még igen. Elmúlni nem fognak, de gyöngyházszínűvé válni igen. Valószínűleg egy év kell nekik, mire szinte észrevehetetlenek lesznek.
2009. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!