Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szules utan mennyi idovel...

Szules utan mennyi idovel nyerte vissza a hasatok az eredeti alakjat? En 7 hete szultem, mar eleg szepen visszahuzodott, de meg mindig olyan, mintha 3,4 hos terhes lennek.

Figyelt kérdés
2010. dec. 1. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem jelentősen csak akkor apadt le mikor diétázni és tornászni kezdtem, 1 éves volt a lányom. Addig azt hittem nem lesz sosem kisebb pedig nagy része bizony annak is háj. Azóta sikerült lefogynom a felesleges 8 kilót és jóval kisebb a hasam , de már sosem lesz a régi, hiszen a bőr is megnyúlik és az nem húzódik vissza 100 %-osan...
2010. dec. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem sokat híztam a hasamon maradt egy kis felesleg és persze a bőröm nem annyira feszes, ezt a köldökömön látom, nem húzódott vissza teljesen. 10 hónapja született a babám és kb. 9 hó után éreztem magam a réginek, ezt a kis apróságot kivéve. A sok sétától a combom vékonyabb, mint ezelőtt évek óta, ülőmunkát végeztem. Én sajnos nem vagyok egy tornázós alkat, lehet így fog már maradni a hasam. 170 cm vagyok és 65-66kg, mint a terhességem előtt is.
2010. dec. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A sulyomat en is 100%-ban visszanyertem,ahogy hazajottunk a korhazbol,merlegre alltam,es 1 kg-al voltam tobb,mint terhesseg elott,de a pocimat meg nem kaptam vissza,de ezek szerint ez meg varat magara ugy egy evet,es ha minden igaz nem is nyerem vissza,mert kb.addigra tervezzuk a kistesot :)

Minden esetre koszonom a valaszokat!

2010. dec. 2. 08:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!