Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiadnátok albérletbe gyermeket...

Kiadnátok albérletbe gyermeketeknek a lakásotokat?

Figyelt kérdés

A véleményeteket szeretném kérni, mert nem tudom reálisan látom e a dolgokat, vagy már meghülyültem?!

Családommal néhány hónapja a fővárosba kellett hirtelen költöznöm, mivel újszülött gyermekem hosszas kórházi ellátást majd kontrollokat igényelt. Mivel hirtelen nem találtunk néhány hónapra albérletet, ezért az a megoldás született, hogy a szüleim Bp.i lakásukból elküldték az albérlőket és mi költözhettünk a helyükre, de ugyanakkora albérleti díjért cserébe, mint a korábbi lakók. Szerencsére gyermekem helyzete jól alakul, ezért úgy tűnik néhány hónap múlva elhagyhatjuk a fővárost. Viszont itt a feladat, hogy új albérlőket kell találni. Én felajánlottam, hogy természetesen a jelentkezők jöhetnek megnézni, viszont ők úgy gondolják, hogy nekem kell újakat találnom (két pici gyermek mellett), ők nem is akarnak ezzel foglalkozni. Szerintem pedig mivel mi nem szívességi alapon, hanem ugyanolyan feltételekkel lakunk itt, mint a korábbi albérlők, ez nem az én feladatom.

Nekem kissé kezd morbid lenni az egész helyzet.

Mit gondoltok?


2013. márc. 17. 00:29
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Atya ég!szóhoz sem jutok.szégyelljétől a szüleit magukat.

Nekem is az jutott eszembe, hogy lesznek még ám ők is öreg(ebbek) meg betegek.

Csak nehogy vissza üssön nekik az élet!

A babádnak meg jobbulást kívánok.

2013. márc. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló vagyok. Kedves Kérdező! Így azért teljesen más a dolog. Kívánom a legjobbakat nektek!
2013. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

16-os vagyok.

elnézést, hogy megdöbbentő volt a válaszom ahogy az utánam egyik válaszoló írta.

nem, nem a kérdező szüleivel értek egyet, csak vannak olyan helyzetek amikben ez elnézhető lenne, mint amit leírtam, tehát ha enélkül a pénz nélkül komoly gondjaik lettek volna.

de így, hogy a kérdező részletesen leírta, már én is komolyan ledöbbentem, és ezek után nem értem hogy lehetnek ilyenek a szüleid.

nem hogy nem keresnék albérlőket, egy ideig feléjük se néznék. hol itt a segítség részükről a beteg unokájukkal kapcsolatban és a segítségre szoruló gyerekük felé?

nem irigyellek, nekem se egyszerű eset az anyám, de azért ez tényleg nagyon durva, teljesen igazad van!

2013. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!